reklama
Giercownia - Gry Online

Last Town

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 22 857
Rozmiar gry: 4,00 MB
Użytkowników lubiących grę: 15
Ocena: 4,13
Łącznie głosów: 39

Gra dodana przez:

Jako burmistrz musisz obronić małe miasteczko przed zombi wezwanymi przez dwie czarownice. Handluj, wykopuj skarby oraz zdobywaj specjalne umiejętności dla mieszkańców, aby nie dać się pokonać.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.232.96.*

Komentarze (2)

avatar sankoz
sankoz 09.12.2014, godz. 12.27 odpowiedz
-2
Ogólnie fajna ale wszystko takie powolne... jak flaki z olejem 3/5
avatar c700
c700 06.12.2014, godz. 16.50 odpowiedz
0
Bardzo ciekawa gra, niby jedna z wielu ale pewne aspekty ją nieco wyróżniają.
Po pierwsze jest to system ulepszania, a jest tego całkiem sporo, typowe rzeczy jak więcej złota z przeciwników, większe obrażenia itd, rzecz jasna w miarę postępów w grze ulepszenia stają się coraz to bardziej wartościowe.
Kolejną rzeczą są jednostki których jest dużo, są ładnie wykonane ( zresztą jak cała oprawa graficzna) w późniejszym etapie gry odpowiednie wykorzystanie danych jednostek jest bardzo ważne z powodu zróżnicowania przeciwników.
No i najważniejsza rzecz według mnie czyli niezły wątek fabularny, dialogów jest naprawdę dużo, a w dodatku dostajemy możliwość wyboru odpowiedzi, co prawda nie mają one większego wkładu w wątek... ale jednak miło jest gdy się ma możliwość wyboru odpowiedzi. Oprócz tego są jeszcze mniejsze przyjemne rzeczy jak, muzyka czy animacje postaci, cała gra prezentuje się bardzo dobrze, jeszcze jej nie ukończyłem, ale mam zamiar to zrobić. Polecam ★★★★★.
Gracze online (14):
Polecamy: