reklama
Giercownia - Gry Online

Number Twins

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 16 221
Rozmiar gry: 1,02 MB
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 3,43
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Number Twins to prosta gra logiczna. Na planszy umieszczone jest wiele kolorowych piłeczek z cyframi od 1 do 9. Naszym zadaniem jest łączenie piłeczek w pary w taki sposób, by cyfry z obu kulek sumowały się do dziesięciu. Początkowo możliwe jest to tylko w przypadku kulek znajdujących się obok siebie, ale w trakcie rozgrywki robi się coraz więcej wolnego miejsca.

Number Twins to typowa gra dla relaksu – nie ma tu ograniczenia czasowego, ani też nie musicie koniecznie ścigać się o miejsce na liście z innymi graczami – możecie grać spokojnie dla czystej przyjemności.

Gra kulki Number Twins bawi i uczy jednocześnie. Jest to znakomita gra dla dzieci wczesnoszkolnych, które uczą się liczyć. Będzie to dla nich znakomity trening przed klasówką. Jeśli lubicie gry kulki to serdecznie zapraszam was do zabawy. Number Twins już czeka na was – mam nadzieję, że wam się spodoba i chętnie będziecie do nas powracać, aby w nią zagrać od czasu do czasu.

W Number Twins należy pamiętać o ważnej zasadzie: linia łącząc kulki może zginać się tylko dwa razy. Jeżeli połączymy piłeczki z gwiazdką reszta posortuje się według kolorów .

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.83.93.*

Komentarze (0)

Gracze online (2):
Polecamy: