Gry online » Gry śmieszne » High School Library
Powiększ       Pomniejsz             Podziel się linkiem na Naszej Klasie





Opis gry
Gra typu point and click. Twoim zadaniem jest kombinować tak ze znalezionymi przedmiotami, by za pomocą psikusów zrobiło się zabawnie w szkolnej bibliotece.

Poleć grę High School Library znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!



Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum:



Wyślij grę znajomym na email, wystarczy wypełnić formularz:

Twój nick
Twój e-mail
E-mail znajomego
Informacje
Kto dodał grę:Zagrań:Oceń grę:
kiler
kiler
Punktów: 3036

298123

Rozmiar gry: 1.49 MB

Zobacz kto lubi tę grę
Zagłosuj:
Aktualna ocena:
Ocena: 3.74 (głosów: 337)

Dodaj komentarz
Zaloguj się aby móc komentować gry!
Komentarze(276)
przemson2000

to czeba kropeczka160 dać na ofice file wiesz już
kropeczka160

to jeszcze raz ja sorry chodzilo mi o dzien 4
kropeczka160

nie wychodzi mi w 2 dni naciskam wszystko jak trzeba a gdy klikam na ta kartke na jej biurku i probuje wybrac opcje to mi sie robi game over nie wiecie dlaczego prosze pomozcie z gory dzikeuje
gabrysia2002

ja dopiero ją patsze ale niewiem czy fajna
natulatt

to jedna z moich ulubionych gier daje 5/5
kolczatek

Kopiuje żeby było na górze.1 dzień- naciskasz na słuchawki tego chłopaka co słucha muzy, gdy ona podejdzie do niego rozkręcasz jej krzeslo a potem obnizasz poziom jej krzesła gdy ona chce usiąść FOTKA. 2dzien- naciskasz telefon ktory wisi na scianie, gdy ona wyjdzie bierzesz jaszczurke ktora lezy po lewej naciskasz na kartke na ktorej pojawia się jaszczurka potem na wentylator, a nastepnie na biala skrzyneczke po prawej nad oknem gdy ona sciaga bluzke I FOTKA. 3 dzien-naciskasz na chlopaka ktory stoi kolo drzwi, gdy ona podejdzie bierzemy jej zegarek , gdy pojawi nam sie na kartce wciskamy go i kladziemy na najwyzszej połce wciskamy na guzik wentylatora ktory stoi obok polek gdy ona wchodzi by wylaczyc alarm I FOTKA.4 dzien klikamy na dziewczyny kolo dzwi potem na czerwonom farbe, klej, i czarnom farbe klikamy na kartki a potem sciongamy zakrentki z nich klikamy na kartke ktura lerzy na jej biurku i wybieramy 3 opcje potem na dziewczynke kilkamy i na szczura i FOTKA
wiki2002

Super daje 5/5 i do ulu pozdro dla wszystkich
adamwp180

fajne deje 5 i do ulu .
misiuniaunia

5 DZIEŃ klikamy na nitkę a potem na okno na butelkę i na taki małą półka z książkami na kółkach
bzyku412

cale przeszedlem bez podpowiedzi 5/5
Strony:   1  2  ...  27  28   Następna Ostatnia

Polecane gry śmieszne

» zobacz więcej «





Filmy

Muzyka

Dziewczyny
Copyright © 2007 Gry online| All rights reserved
Gry online z kategorii dla dzieci, logicze, ubieranki,
gry dla dziewczyn, RPG, śmieszne i wiele innych gier.
Giercownia - gry online