reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: zubrah

Login: zubrah
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 15.08.2015r.
Ost. logowanie: 07.02.2024, 19:04
Punkty: 235
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 07.03.2023r.

zubrah zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

Zarezerwuj nocleg z układankowym szaleństwem w Hotelu Mahjong! Znajdziesz tu pięć wyjątkowych wariacji na temat tej klasycznej gry. Łącz klocki na 20 piętrach hotelu, a jak już skończysz zabawę w pokojach, odblokuj Kasyno, Pokój Zabaw i Taras na Dachu! Bez względu na to czy szukasz klasycznego Mahjonga, czy łamigłówek dla poćwiczenia umysłu Hotel Mahjong czeka na Ciebie! Odwiedź go już dziś!

Za każdą z płytek dostaniesz 50 punktów. Im szybciej znikają z tablicy, tym szybciej rosnie pasek bonusowy a każde kolejno zdobyte punkty będą pomnożone przez wartość tego bonusa. Jeśli wypełnisz cały pasek bonusowy, na Twoje konto wpadną kolejne cenne punkty.

poniedziałek, 21.05.2018r.

zubrah zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.

czwartek, 16.02.2017r.

zubrah skomentował
Treść komentarza: dlaczego to nie działa

środa, 11.11.2015r.

zubrah zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (2):
Polecamy: