reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ziomekxxd

Login: ziomekxxd
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.11.2009r.
Ost. logowanie: 10.02.2010, 18:50
Punkty: 76
Wiek 24
Status offline
Opis

środa, 10.02.2010r.

ziomekxxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra strategiczna. Rozwija swoją osadę tak, aby pokonać wroga nim będzie za późno. Złoto inwestuj w rozbudowę miasta oraz unowocześnianie wojska. Sterowanie za pomocą myszki.
ziomekxxd skomentował
Treść komentarza: łatwe ale bardzo fajne 5/5

niedziela, 17.01.2010r.

ziomekxxd skomentował
Treść komentarza: Fajne, ale za łatwe dam 4/5
ziomekxxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi Saga Series

środa, 06.01.2010r.

ziomekxxd skomentował
Treść komentarza: Bardzo fajna gierka 5/5 i do ulu
ziomekxxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na początku lojalnie ostrzegamy - możecie się nie oderwać zbyt szybko od tego akurat Zjadacza Czasu. Jest to oparta na prostych zasadach gra strategiczna nawiązująca do I wojny światowej w niepokojący sposób. Ręczymy, że po kampanii w Warfare 1917 będziecie już wiedzieć, na czym polegała wojna okopowa.
Mechanika jest zabójczo prosta - produkujemy oddziały, a one pojawiają się na polu bitwy i prą przed siebie dopóki nie zginą lub nie znajdą okopu, w którym mogą się zacząć bronić. Celem każdego etapu rozgrywki, w dwóch kampaniach, brytyjskiej i niemieckiej, jest dotarcie swoimi jednostkami na drogą stronę pola walki. I tyle. Brzmi to dość banalnie, ale gdy weźmiemy pod uwagę różne rodzaje wojsk i ich silne oraz słabe strony oraz kilka rodzajów wsparcia (artyleria, gaz), nie mówiąc już o zdobywaniu punktów doświadczenia i wykupywaniu dodatkowych bonusów... to wszystko składa się na naprawdę wciągającą, i wyzywającą, gierkę.

wtorek, 05.01.2010r.

ziomekxxd zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dziękujemy Wam drodzy Giercownicy za kolejny wspólnie spędzony rok oraz zaangażowanie w sprawy głównie przez Was prowadzonego serwisu.

W przeddzień nowego roku zawsze zastanawiamy się, jaki on będzie i czy oby nie gorszy niż ten, który własnie mija. Życzy Wam, żeby był jeszcze lepszy! Żeby fajerwerki rozświetliły niebo jak nigdy dotąd, by szampańska zabawa trwała do białego rana. Żebyście Wy i Wasi bliscy cieszyli się zdrowiem i szczęściem. Żeby Wasza ambicja i wola walki przyniosły same sukcesy w edukacji, życiu prywatnym i zawodowym.

A na koniec Drodzy Giercownicy życzymy Wam, ale i też sobie, żeby 2010 rok zaowocował grami przerastającymi nasze oczekiwania i żebyście co najmniej tak często i chętnie odwiedzali Giercownie jak dotychczas. Do siego roku i niech moc będzie z Wami!

Redakcja serwisu Giercownia
ziomekxxd skomentował
Treść komentarza: 9063, nawet fajna 4/5

niedziela, 03.01.2010r.

ziomekxxd skomentował
Treść komentarza: Fajna gierka 5/5 i do ulu
ziomekxxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Najnowsza wersja milionerów z możliwością zarobienia bonusów za szybkość odpowiedzi.

Poprzednie wersje Milionerów znajdziecie tutaj Milionerzy
Gracze online (2):
Polecamy: