reklama
| Login: | zanunia |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 22.07.2007r. |
| Ost. logowanie: | 20.04.2008, 16:00 |
| Punkty: | 15 860 |
| Wiek | 29 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | Może i jest dla dziewczyn , ale nie opłaca dawać się 5 ani 4 tylko 3- . |
| Treść komentarza: | PIĘĆ daję 5 |
| Treść komentarza: | Grałam na innej stronce w tą gierkę .. Ale jest W porządku 5! |
| Treść komentarza: | Zgadzam się z MELSON 5 |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wyszykuj dziewczynę na imprezę z okazji Halloween. |
| Treść komentarza: | Ja też lubię Hallowyn i za każym razem kiedy ten dzień następuje . Zawsze wycinam dynie w strasznego potwora z nożem w głowie i wystawiam na dwór mi się podoba ... Jutro dzień zmarłych , cały dzień będziemy na cmętarzach ... Wracam do gry fajna 4 + zasługuje![]() |
| Treść komentarza: | Oh jak mnie dawno nie było na giercowni . A co do gry daje 5 ido ulu. |
| Treść komentarza: | Oh jak mnie dawno nie było na giercowni . A co do gry daje 5 ido ulu.![]() ![]() |
| Treść komentarza: | Głupia gra 1 ..![]() |
| Treść komentarza: | 460![]() Mam ale może będę miała więcej! |