reklama
| Login: | xdamian1994 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 16.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 03.07.2011, 17:50 |
| Punkty: | 6 632 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | Impossible Is nothing... |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gierka z serii LEGO z Jackiem Stone w roli głownej. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Jesteś w teleturnieju coto? Gdy usłyszysz serię dźwięków będziesz musiał później te dźwięki odegrać na interaktywnej tablicy. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wskocz jak najwyżej. Gra na samym początku wydaje się dość łatwa, ale po kilku chwilach już taka nie jest ;) |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Utrzymaj jak najdłużej równowagę na jednokołowym rowerze i unikaj piłeczek! |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Gra na myślenie. Całkiem trudne ale i fajne - sterowanie myszką |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Symulator kompa.Fajna zabawa |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Bardzo fajna bijatyka. Srzałka w górę - teleportacja Spacja - skok Strzałka w dół - ciosy Q - energia |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Druga część kultowej Street Sesh !!! Jeździj na desce i zbieraj bonusy !!! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Czy dojdziesz do wyjścia ?? |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Kolejna gierka w stylu "ucieknij z pokoju" . |