reklama
| Login: | xdamian1994 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 16.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 03.07.2011, 17:50 |
| Punkty: | 6 632 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | Impossible Is nothing... |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Trafiaj w wiewiórki i w bramkę na czas. Fajna barowa zabawa :) |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Ubierz i uczesz dziewczynę jak tylko chcesz i zobacz jak wyglada! (wiosenne ciuszki) |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Bardzo fajna strzelanka z serii Thing. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Nie wypadnij z trasy !!! Jednym słowem saneczkarstwo. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Gra standartowo polelega na zniszczeniu wszystkich, którzy cię atakują. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ratuj skaczących ludzików z płonących wieżowców.. |
| Treść komentarza: | gdybym mogł dał bym 6! ta gra musi sie zadowolic 5... |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Strzelanka ze znanej i lubianej serii filmików flashowych XiaoXiao. Gra przypomina Future Cop’a - czyli samoczynnie idziemy strzelając tylko do wyskakujących wrogów. Gra jest stosunkowo krótka, ale warto ją przejść z uwagi na zakończenie, które na pewno spodoba się miłośnikom XiaoXiao. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wormsy ? Nie, to Anioły i Demony ! Stań po stronie dobra lub zła. Wspaniała oprawa graficzna. Sterowanie: CTAPT - start Poruszanie się - strzałka lewa i prawa Celowanie - strzałka góra i dół Rozglądanie się - myszka Strzał - spacja |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Chodzona bijatyka w mangowym klimacie. Sterowanie: Z - ciosy X - ciosy C - moce (czary) |