reklama
| Login: | xdamian1994 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 16.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 03.07.2011, 17:50 |
| Punkty: | 6 632 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | Impossible Is nothing... |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Weź udział w różnych misjach np. w Japonii lub Afganistanie i przeżyj by wygrać. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Mutanci opanowali świat! Postaraj się nas od nich uwolnić. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Jedziesz czołgiem strzelasz do innych przeciwników.Gra bardzo wciąga.Polecam!!!! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Zombie chcą zdobyć miasto, ty musisz nas obronić. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Kolejna odsłona super strzelanki z serii Thing Thing. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Strzelaj do samochodów i pozostań przy życiu tak długo jak to możliwe! Całość gry dopełnia fajowa muzyka w tle. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Zestrzel jak nawięcej kurczaków, zostań najlepszym myśliwym - spacją przeładowujesz broń. |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | 2 część gry sponsorowanej przez Sony. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie jak największej liczby animowanych potworów nękających rzeczywisty świat. Po skończeniu każdej planszy musimy stoczyć walkę z silnym bossem. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Call of Duty 2 w wersji flash. Nie można wymagać za dużo, ale jak na flasha, całkiem przyzwoicie wykonana. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Strzelasz do czołgów. Sterowanie na boki za pomocą myszki, strzelanie lewym klawiszem myszki. Dodatkowo kursorami góra-dół ustawiasz kąt nachylenia lufy. |