reklama
| Login: | wiolis14 |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 20.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 18.05.2007, 14:53 |
| Punkty: | 5 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | Jestem wesołą i miłą osóbką. Mam 14 lat i chodzę do Gimnazjum w Zbicznie- jest to taka wieś w woj. kujawsko-pomorskim. |
| Treść komentarza: | u mnie działa czuje się jak bym występowała w tańcu z gwiazdami![]() ! ![]() |