reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Biegamy kolesiem złożonym z kilku kresek i zbieramy różne przedmioty. Kapitalna grafika i cudowne animacje. |
| Treść komentarza: | fajna xD daję 5/5 ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR! Pomoc Pichinowi przekształcić się w bardziej zaawansowaną formę życia i zdobyć specjalne umiejętności, które pozwolą mu pomóc dotrzeć do nowych wysokości. |
| Treść komentarza: | A i przy okazji... Street, odgadłam hasło na 'poszkole' i Anko powróciła, jakby cię to interesowało... |
| Treść komentarza: | Co do fryzur się zgadzam, ale niektóre ciuszki nie przypadły mi do gustu... Ale dobra, 5/5 ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Nadzwyczajna gra o postaciach mody z najlepszymi opowiadaniami dla dziewcząt, gdzie można ubrać nowoczesną wersję Królowej Serc z Alicji w Krainie Czarów. Mieszaj modę w czterech kolorach z francuskimi kartami: treflem, pikiem, karo, kierem. |
| Treść komentarza: | Fajniutka, a fryzurki i T-shirty najlepsze 5/5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Rewelacyjna gra o modzie emo, w której możesz ubierać nastolatki w szalony miejski trend. W tej grze o ubraniach w stylu emo i akcesoriach możesz połączyć typowe kolory emo: czerwony, fioletowy i wiele innych. Nie zapomnij o pajacykach emo by dostać dobrą ocenę! |
| Treść komentarza: | Ja avków mam chyba z miliony^^ I to wszystko z anime xD Przez ten czas co ciebie nie było miałam jeszcze inne. O, a co to za nowa gra? Mam nadzieję że warta nieobecności ![]() |
| Treść komentarza: | Kethup zmieszany ze śmietaną? OMG! To coś jadalne jest? |