reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wiolecinka

Login: wiolecinka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.08.2009r.
Ost. logowanie: 20.10.2019, 15:22
Punkty: 15 791
Wiek 27
Status offline
Opis » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥)

środa, 25.05.2016r.

wiolecinka zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ubierz dziewczynę amazonkę.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Podoba mi się ta "zwyczajna" postura ;3 (Jak raz ubierana lalka nie jest typową anorektyczką XD) Szkoda tylko że jest taki mały wybór ubrań...
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Już czekam na kolejną częsć
wiolecinka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hej, Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć dwóch bohaterów: wampira i łowcę. Powodzenia!
wiolecinka zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Uczennica liceum o imieniu Alula znajduje nową aplikację zainstalowaną na jej tajemniczym telefonie. Wkrótce odkrywa prawdziwe znaczenie i możliwości tego oprogramowania, oraz ból i moc, którą niespodziewanie wnosi do jej życia.

Jest to piąty i ostatni epizod z nowej serii mającej liczyć włąśnie 5 części. Każdy epizod zawierał bitwy oparte na 2-5 kolejnych kilku opcji dialogowych, a końcowy odcinek znajdzie wiele zakończeń. Mamy nadzieje, że cała seria będzie światowym hitem, gdyż pierwsze cztery epizody zostały wspaniale przyjęty przez graczy, a i ten zbiera już pochlebne oceny.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Lekka, przyjemna gra z ładną muzyczką
wiolecinka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: "Nie ZabijajJej" jest grą przygodowo platformową o pozornie martwej kobiecie, gdzie Ty wcielasz się w jej zabójcę. Styl i sztuka z jaką gra została została zrealizowana oraz unikalna i piękna muzyka z pewnością doceni każdy. Z każdą chwilą rozgrywki masz wrażenie, ze spotyka Cię coś nieoczekiwanego. Obecnie jest to wersja Demo .

piątek, 15.04.2016r.

wiolecinka zagłosowała
Miniaturka gry: Prism Prism
(17)
Ocena
(5)
Opis gry: Odmiana popularnej gry 2048 w której zamiast cyfr musimy łączyć kolory.

czwartek, 07.04.2016r.

wiolecinka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Popularna gra "Icy Tower" w końcu dostępna online w wersji flash!

Gra polega na tym, aby wejść na sam szczyt pewnej wieży. Za każdym razem, gdy upłynie czas, ekran podnosi się coraz szybciej. Głównym bohaterem jest Harold, raper przyjaźnie nastawiony do życia. Gra może wydawać się prostą, jednak jest inaczej. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zlecieć.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Jest świetna Miło się grało
Gracze online (5):
Polecamy: