reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Treść komentarza: | A tak przy okazji... Jakim cudem ty masz tylko jeden punkt? |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Niesamowita gra RTS (strategia czasu Rzeczywistego). Poprowadź swoją armię i podbij tereny przeciwnika. Zbieraj środki na budowę jednostek, czeka na Ciebie 25 unikalnych misji, w których by odnieść sukces będziesz musiał podnosić umiejętności armii. Setki unikalnych jednostek i kombinacji, szalone kampanie, możliwość prowadzenia dialogów, różne taktyki wroga, dziesiątki ogromnych map, epickie walki z setkami jednostek... Ta gra jest tak różnorodna, że nawet najbardziej wybrednemu giercownikowi powinna się spodobać! Nie ma odwrotu, droga do zwycięstwa leży przed tobą! |
| Treść komentarza: | Hah^^ Spongebob... Bajeczka z dzieciństwa (czyli z wczoraj xD). 5/5 ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Weź udział w turnieju walki postaciami z bajki SpongeBob. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Strzałka W Dół - blok A - cios ręką S - cios nogą Pozostałe gry ze SpongeBob'em znajdują się tutaj: SpongeBob |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Weź udział w doskonałym turnieju walk i zostań mistrzem! Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się U;I;O - atak J;K;L - atak Sterowanie szczegółowe: Gracz nr. 1 W;S;A;D - poruszanie się U - szybka pięść I - szybka noga J - mocna pięść K - mocna noga O - special L - special Gracz nr.2 Strzałki - poruszanie się Num.4 - szybka pięść Num.5 - szybka noga Num.1 - mocna pięść Num.2 - mocna noga Num.6 - special Num.3 - special Wcześniejsze części tej kultowej bijatyki znajdują się tutaj: The King of Fighters |
| Treść komentarza: | fajowe xD Uwielbiam gry z tej serii 5/5 |
| Treść komentarza: | Starzejesz się glut po prostu xD |
| Treść komentarza: | Ymmm... Żyje ktoś![]() |
| Treść komentarza: | A ja tam wiem... Pisało to tak jakby coś nie pasowało. |
| Treść komentarza: | Chyba że wolisz żebym znów ava zmieniła... |