reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Treść komentarza: | A kto się zgadza z pati1703 też xD Ja tego głupka Bimbera nie nawidzę. No bo ludzie... On śpiewa czy wyje? |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Nie lubisz Justina Biebera? Teraz możesz coś na nim namalować! Ale nie tylko na nim, bo i na Robercie Pattinsonie czy Miley Cyrus (Hannah Montana). |
| Treść komentarza: | Nie żeby coś nie było tak... Ale wy powoli wychodzicie z tematu. O.o' |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Przebiegnij cały dystans, zbierając po drodze torty i omijając przeszkody. Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | Dziwne że ktoś taki jak siostra Hinaty jest tak bardzo rzadko w anime. W mandze to chyba jej prawie w ogóle nie ma. Ale ubierank wydaje mi się jakaś taka... Dziwna. ciuchy nie dopracowane, a co gorsze to fakt, że jest ich mało. Ale dam 4/5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Hmm... Spotkał się ktoś z A&M Naruto? Jeżeli tak to musicie mieć chociaż minimalną wiedzę na temat potężnego klanu Hyuuga z Konoha-Gakure. Na pewno znana jest wam dziedziczka głównej gałęzi klanu - Hinata. Trochę już mniej znaną postacią jest jej młodsza siostra - Hanabi. Co prawda jest (jak twierdzi ich ojciec) lepsza od starszej siostry, jednak nie występuje ona często w A&M Naruto... Mniejsza o to, właśnie ją mamy tutaj ubrać. |
| Treść komentarza: | Co do podkładu dźwiękowego się zgadzam. Ale cała gra mogła być odrobinę lepsza, co u mnie jest oczywiście szczegółem. Ja oceniam na 5/5 xD |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | W świecie pełnym zombi, jesteś jedynym, który ma na tyle odwagi, by uratować to, co pozostało z rodzaju ludzkiego. Weź szkolny autobus, przejedź przez miasto w poszukiwaniu ocalałych i eliminuj zombie. |
| Treść komentarza: | Powiedzmy zantar, że się z Tobą zgadzam. |
| Treść komentarza: | Nawet nie wiem z jaką postacią było by najlepiej... |