reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Treść komentarza: | Zabić Bimbera xD 5/5^^ |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Pewien gitarzysta ma już dość byle jakich piosenek Biebera. Wywal go jak najdalej! |
| Treść komentarza: | Gościu... masz złamanie w ręku, a nie w nodze. W piłkę grać możesz, tylko nie możez bronić na bramce. Ja gdybym miała w tym czasie złamaną rękę (odpukać xD) to bym nie wytrzymała bez rysowania O.o' |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR! Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka! Wykorzystaj dostępne narzędzia i wskazówki, aby bezpiecznie przeprowadzić Boba przez las pełen zagrożeń. |
| Treść komentarza: | A jesli chodzi o złamanie czegoś w ręku, to dwa lata temu miałam złamaną prawą rękę po wypadku^^ Dobre czasy... Aż miło wspomnieć ![]() |
| Treść komentarza: | kiyomi, twoja pani od przyry po dostaniu takiego zdjęcia nie zemdlałaby.. Tylko zginęłaby na miejscu xD |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Druga część gry w której jako rycerz musisz zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem. Weź udział w epickiej opowieści o Marcusie III, szlachetnym rycerzu Adamantii. Przywdziej zbroję, złap miecz i rusz z odważną misją, która zamieni młodego giermka w potężnego Rycerza Diamentowego Porządku. Sterowanie: Wszystkie czynności wykonujemy myszką. |
| Treść komentarza: | Superowa gra xD Jedna z lepszych w które grałam^^ 5/5 i do ulu ![]() |
| Treść komentarza: | A ja co roku mam taką sytuację że muszę nosić gips W tamtym roku miałam złamaną nogę, więc w szkole chodziłam o kulach (ale wstyd O.o'). Minęły trzy tygonie ciągłego wspinania się o kulach po schodach, a ostatniego dnia noszenia gipsu (juz po ostatniej lekcji) pani woźna powiedziała że mogłam korzystać z windy xD Ale brechta była^^ |
| Treść komentarza: | No... Wtedy było fajnie. Więcej ludzi pisało ![]() |