reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ubierz Słodką Illusion. |
| Treść komentarza: | Powiedzmy że trochę rozumiem co napisałeś... Choć w prawdzie kapuję tylko ostatnie słowa O.o' |
| Treść komentarza: | O a tak właściwie... ktoś z was robi własne RPC? |
| Treść komentarza: | Tutaj nie da się odblokować postaci bo to demówka... |
| Treść komentarza: | nawet może być. Tylko szkoda że krótka 5/5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra sytuacyjna typu point'n'click. Po raz kolejny będziemy mieli okazję trochę narozrabiać. Tym razem areną naszych dowcipów stanie się szpital pełen pięknych i seksownych pielęgniarek. Postaraj się wywołać jak najwięcej fajnych i zabawnych zdarzeń losowych, które obnażą nieco wdzięków przechadzających się po pokoju dziewczyn. Spraw, aby pod koniec gry wszystkie wpadły w Twoje ramiona. Rozejrzyj się dokładnie po szpitalnej sali i znajdź przedmioty dzięki którym twój misterny plan może się udać. Należy klikać na przedmioty i użyć ich w odpowiednich miejscach i kombinacjach. Zagraj koniecznie i powiedz o tej grze przyjaciołom. W grze można skorzystać z podpowiedzi klikając Hints. Miłej zabawy! |
| Treść komentarza: | Hah^^ A ja ćwiczę fakiju przy myszce xD (nad myszką władam lewą reką, dlatego akurat fakiju xD) |
| Treść komentarza: | I ciekawe co ja tam będę robić... Na podwórku jest nudno. Już wolę kisić się przed kompem i grać w AQ. |
| Treść komentarza: | No... poprostu są wakacje i nikt nie ma czasu na giercownię... |
| Treść komentarza: | A gdzie pracujesz? |