reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wiolecinka

Login: wiolecinka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.08.2009r.
Ost. logowanie: 20.10.2019, 15:22
Punkty: 15 791
Wiek 30
Status offline
Opis » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥)

środa, 10.08.2011r.

wiolecinka zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Po raz kolejny dobierz się do skóry swojemu "ulubieńcowi". Ty razem Bieber będzie bezbronną kukłą, której masz wyrządzić jak najwięcej krzywdy. Pochwal się swoim wynikiem w komentarzu.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Kuźwa! Nie włończa się. Nie oceniam.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Dla mnie na pierwsze pojedynki najlepszy jest Hitsugaya, a na reszte rund Renji. Ogólnie nie wiem czemu, ale potaciami z Bleach'a lepiej idzie niż postaciami z Naruto. A szkoda...
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Nutka95 i krisu98... Jeśli chcecie wiedzieć co on takiego zrobił, to posłuchajcie choć jednej piosenki Bimbera. Uszy więdną od słuchania xD I oczy przez patrzenie na Niego (o ile oglądacie klip). A skoro wolicie go bronić, to znajdźcie sobię grę taką, w której Bimber nie ulega zniszczeniu. Przynajmniej to moje zdanie.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Pokera? Chodzi ci o karciankę? Czy co innego?
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Mnie jedyne co chodzi po głowie to myśl że te wakacje są lipne O.o'

wtorek, 09.08.2011r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Fajna, szybko ładująca się gra xD Daję 5/5
wiolecinka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry, której celem jest tak obracać planszę, aby bezpiecznie skierować kulkę do teleportu.
wiolecinka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawe RPG, w którym walczymy i pomagamy księżniczce. Arogancki wampir Lord Reekel znudził się już wiecznym graniem w karty w swoim ponurym zamczysku. Na całe szczęście coś zaczyna się dziać. Pewnego dnia odwiedza go dość niezwykły gość. Księżniczka w potrzebie. Czego od niego oczekuję?
Reekel wychodzi przed swoje włości i zastaje tam całą zgraję potworów. Jak rozwinie się ta przygoda? Sam się przekonaj!
W grze zawarto ciekawy tryb turowych pojedynków podobnych do wspaniałej serii gier na pc Heroes of Might and Magic.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 08.08.2011r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: A to niby z kim? Przeciez nikt inny tu nie pisze.
Polecamy: