reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Treść komentarza: | Ehh.. A u mnie większość nauczycieli stawia oceny po znajomości. Ja mam oceny takie "nawet w miarę", a tawiają mi zagrożenia bo mnie widują to z papieroskiem czy z czymś tam... I co niby zachowanie ma do ocen?... |
| Treść komentarza: | Hehe xD Ja mam 3 zagrożenia: z matmy, Towaroznawstwa i chyba z Przysposobienia Obronnego xD |
| Treść komentarza: | Ja niestety nie jestem w stanie wymyśleć temat, bo mózg wysilam do "nauki" (to tylko chwilowe, bo musze zagrożenia poprawić xD) |
| Treść komentarza: | Może i jest. Ale te "ładniejsze dzieła" są już przeterminowane xD Od kilku miesięcy nie wtawiałam nowych... |
| Treść komentarza: | Ja rysuję, ale nie mam do tego talentu. Rysuję tylko gdy mi się nudzi. Te które niby "ładniej wyszły" wstawiam na nk (w sumie lepiej zobaczyć na nk mój rysunek, niż moje zdjęcie xD ), a te które nie, kończą w ogniu (niezła z nich rozpałka xD) ![]() |
| Treść komentarza: | Łeee... Hinet się włączył A tak się cieszyłam że gra działała ![]() |
| Treść komentarza: | Ehh... Mam brak weny (zwłasza jak zwykle). Ty coś wymyśl xD ![]() |
| Treść komentarza: | A ja się nie cieszę Mnie to chyba nic nie cieszy. Może się wdawać że tak nie jest, ale tak jest xD |
| Treść komentarza: | No Jakub, ty to się ciesz że w nic nie popadłeś. Też bym chciała w nic nie popaść, ale już za późno xD Piiję od podtawówki, a palę od gimnazjum Hehe xD |
| Treść komentarza: | Dzięki Chociaż bez podpisu na avku wygladało by lepiej. Nawet nie wiem po co ja je podpisuje... Przecież chyba nikt mi nie ukradnie xD |