reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wiaterek105

Login: wiaterek105
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.01.2008r.
Ost. logowanie: 04.08.2019, 17:39
Punkty: 51 611
Wiek 29
Status offline
Opis Bążur

środa, 21.11.2018r.

wiaterek105 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Chinkę w przepiękne stroje.
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zapakuj ładunek na ciężarówkę i ruszaj w drogę! Twoim zdaniem jest, dostarczyć wszystkie paczki na miejsce!
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w ekstremalnych wyścigach skuterów wodnych i pokaż na co Cię stać.
Sterowanie podane w grze.
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Galopuj po splendor i sławę i wybij się na prowadzenie w rankingach!
Wybierz swojego wierzchowca i udaj się na start. Użyj myszki, aby ustalić tempo dla swojego konia: im dalej na lewo, tym wolniej, im dalej na prawo, tym szybciej. Przekrocz linię mety jako pierwszy i wygraj wyścig!
Sterowanie za pomoc myszki.
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz jedną z 32 drużyn piłkarskich i zdobądź z nią puchar!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Shift - sprint
Ctrl - klawisz akcji (strzał, wślizg, podanie)
wiaterek105 zagłosował
Miniaturka gry: Bowls Bowls
(31)
Ocena
(1)
Opis gry: Zagraj w słynne Bowle. Historycy twierdzą, że gra w kule (Bowls) została wymyślona przez Egipcjan, którzy używali w tym celu okrągłych kamieni (znaleziono takowe i datuje się ich pochodzenie na 5 tys. lat p.n.e.). Sport rozpowszechnił się dość szybko i przybrał różne w formy w poszczególnych krajach: Bocce – Włochy, Bolle – Dania, Boules – Francja czy Ula Miaka – Polinezja.

W Anglii najpopularniejsze są: Lawn Bowles (Kule na trawniku?) i Crown Green Bowls (Koronne Kule Zielone?). Poza tym wyróżnia się: Curling (pchanie kul na lodzie), Table Bowls (gra się na stole do bilarda lub snookera), Short Mat Bowls (kulami rzuca się na matach).

Jak popularną grą były kule w Anglii niech świadczy przykład Sir Frances Drake’a, który poinformowany podczas meczu o nadpływającej ku wybrzeżom Anglii flocie hiszpańskiej, najpierw dokończył rozgrywkę (którą przegrał), a potem rozgromił Armadę.

Zasady gry są dość proste. Należy swoją kulę pchnąć jak najbliżej kuli białej zwanej „Jack”. Kule mają lekko spłaszczony kształt, co ma ułatwić manipulowanie torem jej „turlania się”.
Sterowanie za pomocą spacji
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kombinuj tak, aby dostarczyć beczkę z piwem do pubu.
Sterowanie za pomocą myszki.
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa, w której przyrządza się Halloweenowe napoje.
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w znudzonego pirata, który chce wreszcie ruszyć tyłek, by przeżyć jakąś przygodę. Zasiądź do statku znajdującego się w stacji dokującej zanim zostanie zbombardowany i ruszaj na morza i oceany.
Zatrzymuj się na każdej stacji dokującej, by odkrywać mapy, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Zbieraj skarby w celu uzyskania złota, dzięki czemu można kupić ulepszenia oraz dokonywać napraw. Trzymaj się z daleka od płytkich wód oraz skał, które mogą spowodować uszkodzenia statku.
Sterowanie za pomocą myszki, której kursor należy umieścić z tyłu statku, by wiatr wiał w żagle. Układ kierowniczy z początku jest nieco skomplikowany, ale po pewnym czasie, stanie się Twoją drugą naturą.
wiaterek105 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Gra, w której musimy działać szybko i często wykazać się refleksem. Sterujemy bowiem czerwonym jajkiem na kulkach, którego celem jest zebranie wszystkich worków na planszy. Utrudniają mu to przeciwnicy, z którymi kontakt kończy się utratą życia, a którzy zaciekle nas atakują. Sterujemy strzałkami, zaś skaczemy CTRL.
Gracze online (1):
Polecamy: