reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: werciaqwera

Login: werciaqwera
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 13.06.2015r.
Ost. logowanie: 15.09.2016, 12:35
Punkty: 109
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 28.11.2015r.

werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejny raz stań się Płonącym Chłopakiem lub Wodną Dziewczyną. Woda i ogień - przeciwieństwa, które muszą ze sobą współpracować. Ciekawa platformówka na dwie ręce lub dwie osoby.

Ta dwójka wyszła zwycięsko z próby trzech pradawnych świątyń. Teraz czas na najbardziej tajemniczą z nich!

Pomóż Ognikowi i Wodziance jak najszybciej przejść przez każdy poziom tej logicznej platformówki. Użyj kryształów, aby się teleportować i zbieraj kamienie, aby otrzymać punkty bonusowe. Trzymaj Ogień z dala od kałuż, a Wodę - od ognistych studni, i pamiętaj, że oboje nienawidzą zielonego szlamu.

Sterowanie:
Płonący Chłopak - Strzałki
Wodna Dziewczyna - A;W;D

środa, 01.07.2015r.

werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twin Shot to ładnie wykonana platformówka, w którą pograć może nawet dwóch graczy przy jednej klawiaturze. Założenia zabawy wymagają od nas pozbycia się przy pomocy łuku wszystkich wrogów z planszy, nic ponadto. Nasza broń służy też do pokonywania terenowych przeszkód, bowiem na wbite w powierzchnie strzały można z powodzeniem wskakiwać.
Sterowanie, w nawiasie podaliśmy klawiszologię dla opcjonalnego, drugiego gracza:
Strzałki (WSAD) - ruch
Spacja (F) - strzał

Zebrane monety podnoszą stan punktowy. Istnieje także możliwość natknięcia się na kilka rodzajów ulepszeń jak umiejętność latania, czy zwiększona prędkość.

wtorek, 30.06.2015r.

werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W lodowej krainie odnaleźć można wiele smakowitych owoców i właśnie ich zbieraniem musisz się zająć w tej grze, omijając jednocześnie stworki, jak i napotkane pułapki, by lodowy stworek mógł zrealizować zadanie.Tym samym zbieraj owoce,rozwalaj lodowe kostki,jak i je twórz, co pozwoli na uniknięcie przeciwnika oraz dotarcie do najbardziej niedostępnych owoców. Istnieje możliwość grania we dwóch graczy.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - klawisz akcji

Player 2:
W;S;A;D - poruszanie się
Q - klawisz akcji

poniedziałek, 15.06.2015r.

werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego. Na wybrzeżu, w swoim rodzinnym mieście Portallini, Papa otworzył właśnie nową restaurację o nazwie Pastaria, serwującą makarony. Jak we wcześniejszych grach z serii będziesz obsługiwał klientów, przyjmował zamówienia, gotował i przygotowywał potrawy, dodając sosy i dodatki, by stworzyć idealne makaronowe dania. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

Nie zapomnij, by podziwiać, jak pięknie pory roku zmieniają się w rodzinnym mieście Papy.

Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Już jest kolejna odsłona Papy Louiego. Tym razem będziemy zrobić słodkości. Twoim wyzwaniem jest upieczenie najlepszej babeczki w mieście! Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 14.06.2015r.

werciaqwera skomentowała
Treść komentarza: ekstra gierka
werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z Hot-Dogami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im hot dogi, popcorn, napoje gazowane... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack
werciaqwera skomentowała
Treść komentarza: uwielbiam wszystkie gry papa's
werciaqwera zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część świetnej serii Papa's! Tym razem będziemy smażyć udeczka oraz skrzydełka! Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: