reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ulthar

Login: ulthar
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.07.2008r.
Ost. logowanie: 22.07.2008, 13:39
Punkty: 5
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 18.07.2008r.

ulthar skomentował
Treść komentarza: Gra po prostu banalna . Na start robisz postać z 20 intem potem kasę zarabiasz inta koxasz ważne żeby zarobic na ten domek szybko za 25 000 kupujesz kompa i tam mozna inwestowac kase czekasz jakas spółka jest po 1 czyli minimum i kupujesz ile sie da akcji tego ja kupuje np. na maxa ile mam kasy i potem sprzedaje np. po 4 wydalem przykladowo 500 tys a mam 2 mln i tak w kolko czaicie? ja w 200 dni mialem zamek , samochód 999.999.999 na koncie noi full staty jakby co gg 3494300 to powiem oco biega
Polecamy: