| Treść komentarza: |
Gra po prostu banalna . Na start robisz postać z 20 intem potem kasę zarabiasz inta koxasz ważne żeby zarobic na ten domek szybko za 25 000 kupujesz kompa i tam mozna inwestowac kase czekasz jakas spółka jest po 1 czyli minimum i kupujesz ile sie da akcji tego ja kupuje np. na maxa ile mam kasy i potem sprzedaje np. po 4 wydalem przykladowo 500 tys a mam 2 mln i tak w kolko czaicie? ja w 200 dni mialem zamek , samochód 999.999.999 na koncie noi full staty jakby co gg 3494300 to powiem oco biega |