reklama
| Login: | ulka19 |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 23.10.2008r. |
| Ost. logowanie: | 05.12.2010, 18:12 |
| Punkty: | 7 226 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | Życie jest jak płomień lampy: gdy zabraknie oliwy - tsss i zgaśnie na zawsze. Być kompozytorem i nie być muzykiem to tragedia. Oznacza, że jest się geniuszem bez talentu. - Nadia Boulanger |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Obroń się przed nadchodzącym wrogiem i nie dopuść, aby zniszczył Twoją twierdzę. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Musisz przygotować romantyczny posiłek dla dziewczyny. Czas na romantyczną burzę w kuchni. Rozpal ogień, wymieszaj z uczuciem wszystkie składniki i pozwól im się gotować na ogniu miłości. Nic nie pokona takiego kochanka gotującego z uwielbieniem do jedzenia jak Ty. Instrukcja: Użyj myszy do sterowania. Klikaj na składniki i przeciągaj je na stół kuchenny. Klikaj na elementy wyposażenia, by je użyć. Klikniecie na składniki powoduje ich zmieszanie. Przycisk Recipe (Przepis) zawiera odpowiednie składniki. Czujnik ciepła: Kliknij i przytrzymaj lewym przyciskiem myszy w celu osiągnięcia właściwej temperatury podanej w przepisie. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | HICIOR! Jeśli interesujesz się gotowaniem to ta gra jest dla ciebie. Mamy tutaj prawdziwą szkołę gotowania, a raczej akademię jak wskazuje nazwa gry. Dlatego nie ma co trzeba zakasać rękawy i zacząć przyrządzać, kroić, przyprawiać, piec, smażyć itd.. A w szkole jak to w szkole są i egzaminy dlatego warto sumiennie przyłożyć się do nauki aby były efekty. Po ukończeniu kursu gotowania przystępujemy do egzaminu. Kto wie może i ty zostaniesz Mistrzem Kuchni? |
| Treść komentarza: | hahaha ale się uśmiałam gdy czytałam twój koment kasia2598... o dzieci Noe o LOL przez duże L |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Pomóż żółwiowi dostać się do mety skacząc po platformach tak aby nie zrobić mu krzywdy. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - skok |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Postaraj się ustawić parametry wyrzutni tak aby kula doleciała w wyznaczone miejsce. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | nawet fajne po dłuższym graniu |
| Treść komentarza: | takie sobie, ale może być |
| Treść komentarza: | ja nic ale przez takich jak my giercownia schodzi na psy... jak dla mnie temat zakończony... szkoda, co do gry to nudy |
| Treść komentarza: | ha ale ta gra jest do bani |