reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: uga

Login: uga
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.11.2012r.
Ost. logowanie: 18.08.2021, 09:00
Punkty: 2 744
Wiek 33
Status offline
Opis

niedziela, 30.08.2020r.

uga zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra w piłkę nożną, w której celem jest strzelanie i bronienie karnych tak, aby dojść do finału wybraną drużyną.

środa, 10.04.2019r.

uga zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Śmieszna gra, w której musisz odgadnąć czy na obrazku jest gwiazda porno czy ziemniak!

piątek, 05.01.2018r.

uga zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dice Crush to gra strategiczna. Gramy za pomocą kości do gry i zdalnie wygenerowanej mapy terytorialnej. Gra jest zbliżona do Risk tylko znacznie prostsza i szybsza do opanowania. Liczba kości na danym polu oznacza ilość oddziałów. Celem jest zajęcie wszystkich terytoriów i wyeliminowanie przeciwników.
Sterowanie za pomocą myszki.
uga zagłosował
Miniaturka gry: 1066 1066
(412)
Ocena
(2)
Opis gry: Sprawdź swoje zdolności przywódcze. Przejmij dowodzenie nad wojskiem i pokonaj wrogie siły.

wtorek, 09.08.2016r.

uga zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: NASA postanowiła w nietypowy sposób uczcić cztery lata pobytu łazika Curiosity na marsjańskiej powierzchni. Jej Laboratorium Napędu Odrzutowego udostępniło grę, która pozwala nam na przejęcie kontroli nad tym kosmicznym robotem i wędrowanie po czerwonych pustkowiach sąsiadki Ziemi.

We wspomnianej grze, z pomocą łazika musimy poszukiwać podziemnych zbiorników wody. Haczyk tkwi w tym, że koła maszyny nie są bezawaryjne i często ulegają uszkodzeniom. Gdy natrafimy na taki problem, najzwyczajniej czeka nas porażka.

sobota, 02.07.2016r.

uga zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zmierz się z wielkogłowymi mistrzami piłki nożnej! W tej grze sportowej może grać w meczach i turniejach 1 na 1 i 2 na 2. Znajdziesz tu dziesiątki europejskich drużyn z dwoma gwiazdami piłki. W trybie Party możesz dołączyć do znajomego lub możecie grać przeciwko sobie. Spróbuj zdobyć więcej punktów, niż każda inna z drużyn w grze Heads Arena: Euro Soccer!

piątek, 01.07.2016r.

uga zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wkrocz na boisko i zostań gwiazdą futbolu. Spróbuj oszukać bramkarza i strzelić jak największą ilość bramek. Zbieraj specjalne power-upy. Musisz zdobyć wystarczającą ilość punktów, aby przejść z rundy na rundę. Powodzenia i świetnej zabawy piłkarzu!
uga zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz swoją drużynę marzeń i wygraj całe mistrzostwa!
Zarabiaj pieniądze na rozbudowę zespołu i zostań mistrzem świata.
uga zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie w Mistrzostwach Świata w Brazylii 2014. Wybierz reprezentację doprowadź ją do zdobycia Pucharu.
W tej edycji mamy jakby 2 gry w 1, gdyż doszedł nowy tryb Penalties - czyli konkurs rzutów karnych, w którym to bronimy jak i oddajemy strzały na bramkę.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 18.05.2016r.

uga zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Delikatnie dotykaj piłki, by pokonać każdą przeszkodę. Twoja piłka będzie zmieniać kolor, według tego samego wzorca. Należy uważać, aby nie trafić na niewłaściwy kolor, bo będziesz musiał zacząć od nowa. Baw się dobrze!
Gracze online (1):
Polecamy: