reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ubasia

Login: ubasia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.11.2013r.
Ost. logowanie: 03.01.2021, 19:04
Punkty: 2 027
Wiek 71
Status offline
Opis

niedziela, 06.09.2020r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W Solitaire TriPeaks Garden możesz grać na setkach poziomów wypełnionych najbardziej uzależniającą wersją pasjansa! I możesz to zrobić razem ze swoim zaufanym kocim towarzyszem, który pomoże Ci w podróży wypełniania szklarni najpiękniejszymi kwiatami wszystkich kolorów! Czeka Cię zabawne i zrelaksowane doświadczenie!

Kliknij kartę, którą chcesz przenieść - musi być ona o 1 stopień wyższa lub niższa od odkrytej karty na dole pola gry. Jeśli nie możesz przenieść żadnej z odkrytych kart, kliknij na kupkę kart na dole ekranu. Gdy skończą Ci się karty w puli, możesz kupić 5 więcej. Jeśli popełnisz błąd, możesz cofnąć poprzedni ruch.

Twoim celem jest usunąć wszystkie karty.


poniedziałek, 23.09.2019r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ojciec księżniczki Katarzyny planuje opuścić swoje królestwo. Postanowił zrezygnować z funkcji lidera i chce, aby jego córka kontynuowała jego działalność. Jednak księżniczka jest jeszcze młoda i zanim zacznie pełnić swój obowiązek, musi dowiedzieć się czegoś więcej o swoich ludziach. Ludzie, którzy mieszkają w tym królestwie, mają swoje problemy i potrzeby, które muszą zostać spełnione, więc najpierw musi się o nich rozeznać, zanim zacznie im szczerze i celnie pomagać.

Księżniczka Katarzyna postanawia przejść się ulicami swojego królestwa, aby zobaczyć, czego dokładnie potrzebują. Pójdzie tam wraz ze swoją prawą ręką, rycerzem Arminą, ponieważ wierzy, że w ten sposób nauczy się jeszcze więcej. Dołącz do nich, by zbadać to miejsce i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

sobota, 25.05.2019r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Coś dla miłośników karcianych łamigłówek, czyli układanie pasjansa.

poniedziałek, 06.11.2017r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Niezależnie od tego, jak straszne może się wydawać, tak naprawdę Halloween jest jednym z najszczęśliwszych świąt w ciągu roku, szczególnie dla dzieci. W ciągu roku myślą o kostiumach na Halloween, a kiedy nadejdzie ten dzień, są niesamowicie zadowoleni ze smakołyków, z których będą korzystać od drzwi do drzwi. Nie wspominając, że dorośli są również szczęśliwi, gdy biorą udział w tej niesamowitej przygodzie.

Marion, Beth i Peter to troje dzieci, które mieszkają w tej samej okolicy. Jak większość dzieci, są naprawdę szczęśliwi, ponieważ dziś jest Halloween. Marion jest nieco starsza, więc jest głową tej paczki, a ona organizuje je podczas świąt.

Marion wie, że każdego roku sąsiedzi ukrywają kilka specjalnych upominków dla dzieci z sąsiedztwa i wszystkie dzieci marzą o ich znalezieniu. To jest ich główne zadanie w tym szczególnym dniu. Marion naprawdę ma nadzieję, że jej grupa będzie w tym roku w stanie znaleźć ukryte prezenty. Byłaby bardzo szczęśliwa, gdybyś pomógł jej w tym, aby dzielić się duchem Halloween i bawić się razem z Marion i jej przyjaciółmi Beth i Peter.

piątek, 21.04.2017r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Tom i Charlize kochają owoce i marzyą o własnym gospodarstwie. Mają mały kawałek ziemi, ale obok starego opuszczonego domu nic nie ma. Wydaje się, że mają dużo pracy. Pomożemy im?

Wciągająca i kolorowa gra typu 3 w rzędzie z doskonałymi grafikami i melodyjną muzyką. Zbieraj trzy lub więcej identycznych owoców w linii poziomej lub pionowej, by wyeliminować je z planszy. Aby przejść do następnego poziomu, należy wykonać wszystkie zadania.

sobota, 04.02.2017r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: „Oczyszczamy” Karciane wieże. Czy trzeba mówić coś więcej? Słowo pasjans mówi wszystko!
Na głównym stosie kładziemy karty o jedną wartość mniejszą lub większą (czyli np. na 4 możemy położyć zarówno 5 jak i 3) niezależnie od koloru.
Remedium na popełniony błąd jest przycisk Undo. Leżąca w prawym, dolnym rogu dzika karta (Wild Card) pełni rolę jokera.

środa, 18.01.2017r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga, tym razem w średniowiecznych klimatach. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

piątek, 16.12.2016r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Chcesz odbyć wirtualną podróż na wybrzeże w tej nowej wersji klasycznej gry karcianej? Jak szybko uda ci się połączyć wszystkie karty na każdej kupce?

czwartek, 01.12.2016r.

ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Odkryj tajemniczy świat starożytnych cywilizacji. Dawno temu Aztekowie zbudowali wiele niezwykłych konstrukcji takich jak np. piramidy. Teraz jest czas, aby zbadać wszystko i znaleźć jakieś skarby. Musisz wyczyścić wszystkie budynki z liści. Kamienie są rozrzucone po planszy na każdym poziomie. Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów, aby usunąć liście pod spodem. Zniszcz splątane liany, przełamuj bariery i zabij denerwujące pająki, aby zakończyć swoje zadania na każdym poziomie. 80 poziomów wyzwanie czeka na Ciebie. Rywalizuj z innymi graczami za pośrednictwem tablicy wyników. Baw się dobrze!
ubasia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Polecamy: