reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tyska95

Login: tyska95
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.12.2008r.
Ost. logowanie: 07.02.2013, 22:46
Punkty: 3 788
Wiek 28
Status offline
Opis

sobota, 02.02.2013r.

tyska95 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Trzecia odsłona genialnej gry, w której Baranek Shaun wraz z przyjaciółmi chcą wrócić na swoją farmę. Pomóż Shaunowi, Timmy'emu i Shirley tak współdziałać, by osiągnąć cel każdego poziomu, którym jest, aby wszystkie trzy owce bezpiecznie dotarły do końca etapu (oznaczonego białą strzałką).
Każdy z bohaterów posiada inne zdolności. Steruj nimi w taki sposób, aby pokonać przeszkody i dotrzeć w wyznaczone miejsce.

Seria Home Sheep Home jest tak dopracowana pod względem grafiki, zagadek i humoru, że, na pewno wywoła uśmiech na ustach najbardziej zatwardziałych graczy. Rozwiązania zagadek ... sprawiają, że dorosły gracz nie raz zapiszczy z radości jak dziecko (tylko nie mów nikomu).

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się owcami
1;2;3 lub wskazanie kursorem myszki - wybór owcy, która chcesz sterować
R - restart levelu


Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Home Sheep Home Series
tyska95 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż przygotować pyszną warzywną zupę.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 03.08.2012r.

tyska95 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Co, jeśli jesteś piratem? Co zrobić, jeśli masz duży statek i działa? Co zrobić, jeśli widzisz wroga? Wysadź go w powietrze!
Zbierz całą kolekcję trofeów!
tyska95 skomentowała
Treść komentarza: Świetne! Mega wciągające 5/5

środa, 01.08.2012r.

tyska95 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Niesamowite kolory, trudne poziomy, zaskakujące przedmioty i postaci - a to nie wszystko co gra zatytułowana "Super Collapse" ma do zaoferowania! To kolejna gra z tej serii, ale jeszcze bardziej interesująca i wciągająca. Zlikwiduj grupy kolorowych obiektów, oczyść ekran, staraj się to zrobić jak najszybciej, a uzyskasz maksymalny wynik! Ta gra dostarczy Ci rozrywki na długie godziny!
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 31.07.2012r.

tyska95 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z platformową. W każdym z poziomów pozbieraj klucze wiolinowe, aby przedostać się do następnego poziomu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
1;2;3;4 - aktywacja/deaktywacja kolorowych bloków
tyska95 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay
tyska95 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Szlifuj umiejętności mistrza sushi! Pzyrządzaj sushi, dbaj o swoich klientów, zarabiaj pieniadze i załóż podwaliny pod kulinarne imperium!
Jak grać w Youda Sushi Chef:
Kliknij na książkę kucharską, aby poznać przepis na dany rodzaj sushi. Kliknij na składniki i na matę, aby zwinąć składniki razem. Obsłuż klientów, zanim się zdenerwują, przeciągnij na nich butelkę z sake lub kliknij na nóż, aby zyskać na czasie. Kliknij na telefon lub zamów nowe składniki, zanim któregoś zabraknie! Wypełnij cel przewidziany na każdy dzień, wykorzystaj zyski i kupuj ulepszenia pomiędzy kolejnymi dniami.
tyska95 skomentowała
Treść komentarza: szkoda, że to demo bo naprawdę miło się gra... 4/5
tyska95 skomentowała
Treść komentarza: fajna gierka ale długo się w to nie pogra... 4/5
Gracze online (1):
Polecamy: