reklama
| Login: | totylkoastma |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 13.06.2017r. |
| Ost. logowanie: | 13.06.2017, 09:35 |
| Punkty: | 0 |
| Wiek | 109 |
| Status | offline |
| Opis | Ostatnio ciągle czytam na http://www.totylkoastma.pl/ o astmie. Moja córeczka na nią choruję i chcę o niej jak najwięcej wiedzieć. Co raz mniej osób mówi o tej chorobie a przecież jest ona tak powszechna |