reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: taurine

Login: taurine
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.07.2011r.
Ost. logowanie: 09.01.2012, 10:57
Punkty: 414
Wiek 31
Status offline
Opis

sobota, 31.12.2011r.

taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Grasz jako Rick, prywatny detektyw poszukujący swojej zagubionej miłości. Docierasz do hotelu, ale nie wszystko jest takie jak się wydaje. Rusz na pomoc ukochanej i rozwiązuj czekające Cię łamigłówki.

Myosotis nie ma nic wspólnego z mięśniami, ani podziałami komórkowymi. Słowo to po holendersku oznacza niezapominajkę.
Grę obsługujemy myszką. Kolejne plansze są minimalistyczne i utrzymane w szarości, ale stawiane przed nami łamigłówki są niezwykle ciekawe. Największa zaletą jest ścieżka dźwiękowa na niespotykanie wysokim poziomie. Gra jest dość krótka, a kolejne zadania stanowią pewne wyzwanie. Zdecydowanie warto stawić im czoło. Warto też zajrzeć do gry choćby aby posłuchać fantastycznej muzyczki.

Kolejna odsłona tej miodnej przygodówki znajduje się tutaj: Myosotis Chapter 2
taurine skomentował
Treść komentarza: ten syf nie działa

piątek, 16.12.2011r.

taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest trafić płytą winylową w w dj-a. Gdy trafisz to w nagrodę zatańczą dla Ciebie gorące dziewczyny.
Sterowanie za pomocą myszki.
taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Podczas walentynek w każdym parku na naszej planecie dzieje się niebywale wiele - zakochani obdarowują się prezentami, spacerują i wymieniają spojrzenia. Rozmowa oraz namiętne pocałunki są także bardzo ważne! Aby dzień ten przebiegał zgodnie z planem, nad wszystkim czuwa Kupidyn - miłosny aniołek, który dzięki posiadanej mocy, może łączyć nawet najbardziej skłócone osoby! Ten nie spodziewał się jednak, że w Tym roku w parku pojawią się także małe Zombie, które niekochający rodzice pozostawili na pastwę losu! Nie dziwi więc fakt, że te dosłownie nienawidzą Kupidyna i będą starały się zrobić dosłownie wszystko, by go zabić! Pokieruj Kupidynem i przeciwstaw się armii nacierających Zombie, zabijając je, a właściwie odsyłając w zaświaty!
taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Nasz obłąkany bohater wojenny powraca już po raz czwarty niszcząc wszystko na swojej drodze. Siej totalne zniszczenie jako terrorysta. Za zarobione pieniądze będziesz miał możliwość zakupienia ulepszeń.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się i sterowanie rakiętą
Spacja - akcja

czwartek, 15.12.2011r.

taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna świetna gierka fizyczna dla wszystkich fanów kombinowania i logicznego myślenia. Wcielisz się w rolę złodziei którzy chcą wywieźć zrabowany przez siebie sprzęt elektroniczny. Aby zmieścić go w ciężarówce będą musieli usunąć z niej drewniane pudełka w taki sposób aby niczego nie uszkodzić. Pokonuj kolejne etapy w których każdy kolejny będzie nieco trudniejszy od poprzedniego i baw się dobrze!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 04.11.2011r.

taurine skomentował
Treść komentarza: best rank 30
taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie z jednymi z najbardziej niebezpiecznych sportów. Lab Adrenaline zabierze Cię na ekstremalne przygody.
Instrukcje zawarte w grze.
taurine zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w egzaminie na Sticky Ninja Master. Sprawdź jak poradzisz soebie w tej nowatorskiej logiczno-platformowej rozgrywce. Przejdź przez 30 poziomów, pokonując wrogów, aby odblokować drzwi wyjściowe na każdym z leveli.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 03.11.2011r.

taurine skomentował
Treść komentarza: kiyomi - minusa ci mogę dać , nie będziesz wymuszać "plusy" Minus poleciał i każdego dnia po jednym dostawać będziesz to się nauczysz że się nie wymusza.
Gracze online (4):
Polecamy: