reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: tahata

Login: tahata
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.06.2010r.
Ost. logowanie: 22.08.2010, 12:09
Punkty: 468
Wiek 26
Status offline
Opis

niedziela, 22.08.2010r.

tahata skomentowała
Treść komentarza: gra super. 5/5
tahata skomentowała
Treść komentarza: Świetna gra! 5/5 i do ulu.
tahata zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do Super Babci i jej przyjaciółek – Kamilli i Margaret, w misji ratowania kotków rozsianych po całym świecie! Biegaj, kop, wspinaj się i eksploruj wspaniałe poziomy. Znajdziesz tu zupełnie nowych wrogów, historię, która rozbawi cię do łez, ponad 30 interaktywnych przedmiotów i wyjątkowych bonusów za osiągnięcia w grze. Super Granny 4 z pewnością cię zachwyci!
.
tahata skomentowała
Treść komentarza: 5/5 podobne do mario... i to strasznie.
tahata zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Platformówka przypominająca legendarnego Mario, w której chodzimy, skaczemy, zbieramy skarby i walczymy z wrogami naszym tytułowym bohaterem Super Angelo.

sobota, 21.08.2010r.

tahata skomentowała
Treść komentarza: Gra nie dla mnie, nie oceniam.
tahata zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ciekawa ekonomiczna gierka. Masz dlug u mafii i musisz sie splacic w ciagu 100 dni. Polecam handel plytkami na poczatek :)
tahata zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Flakboy powraca, aby dostać kolejne lanie, a więc przygotuj swój arsenał i pochwal się, co w nim masz!
Stwórz destrukcję doskonałą i spraw, by manekin doznał jak najwięcej uszkodzeń.
Instrukcja:
Sterowanie za pomocą myszki.
Przeglądaj kategorie, kliknij na wybraną broń i przeciągnij ją na miejsce (obramowanie musi być zielone). Umieść w pokoju gumową kaczuszkę, aby dokończyć projekt destrukcji, i kliknij Start, aby zobaczyć, jak poradzi sobie Chłopiec do Bicia! Musisz osiągnąć określoną granicę uszkodzeń, aby przejść do następnego poziomu.

środa, 18.08.2010r.

tahata zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Lindsay Lohan trafiła do więzienia w Beverly Hills za złe zachowanie. Twoje zadanie to pomóc jej uciec z tego więzienia, tak aby mogła kontynuować zabawę. Uważaj, żeby nie zauważyła Cię strażniczka.
tahata zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Chocolate Shop Frenzy to kolejna już gra, w której zadaniem gracza jest szybka i fachowa obsługa klientów, tym razem w cukierni. Tytuł zręcznościowy, gdzie trzeba doskonale zapanować nad chaosem wyłaniającym się każdego dnia pracy. Jest tylu klientów, każdy pragnie czegoś innego i każdy chce być obsłużony pierwszy. W dodatku konkurencja nie śpi i rzuca kłody pod nogi.
Gracze online (6):
Polecamy: