reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: szarooka

Login: szarooka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.09.2008r.
Ost. logowanie: 03.07.2013, 17:37
Punkty: 1 730
Wiek 25
Status offline
Opis Nie każda łza jest oznaką bólu , nie każdy uśmiech oznaką radości.

czwartek, 27.06.2013r.

szarooka skomentowała
Treść komentarza: za łatwa

wtorek, 25.06.2013r.

szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Odpręż się, wytęż swój wzrok i postaraj się dostrzec wszystkie detale, które odróżniają od siebie dwa przedstawione w grze obrazki, przedstawiające różne sceny ze smokami. Czeka na Ciebie ponad 20 różnych scen. Jeśli uda Ci się zauważyć jakiś detal który nie pasuje po prostu na niego kliknij. Nie klikaj w niewłaściwe miejsca, stracisz wtedy cenne punkty. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z podpowiedzi (Reveal).
Powodzenia!
szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź i wskaż na obrazkach przedstawiających duchy obiekty wymienione z prawej strony ekranu. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z podpowiedzi (Reveal).
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 08.06.2013r.

szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przyłącz się do szefa kuchni i przygotuj pyszne ciasto według popularnej angielskiej receptury.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 05.06.2013r.

szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bubble Mania to znakomite pryskające bańki, które są szybką grą wieloetapową. Strzelaj tak, by tworzyć gruby minimum 3 jednakowych kulek w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja lub Rolka Myszki - zmiana koloru kulki
szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Strzelaj bąbelkami tak, żeby umiejscowić przynajmniej 3 takiego same koloru onok siebie!

poniedziałek, 03.06.2013r.

szarooka skomentowała
Treść komentarza: fajna zupełnie nie skomplikowana gra moja siostra będzie miała w co grać 5/5
szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż przygotować kurczaka po francusku.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 01.06.2013r.

szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Usuwaj po 3 lub więcej takich samych elementów. Aby ukończyć poziom zbierz wymaganą liczbę klejnotów w dostępnym czasie. Zbieraj ryby, aby uzyskać bonusy czasowe. Rób ukośne ścieżki i długie łańcuchy w celu zdobycia wyższego wyniku.
Sterowanie za pomocą myszki (kliknij lewy przycisk myszy i przesuń nad podobnymi klejnotami).

poniedziałek, 27.05.2013r.

szarooka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Farm Mania to gra polegająca na prowadzeniu farmy. Na samym początku rozgrywki dostajemy do zagospodarowania kilka grządek, na których możemy posadzić tylko jeden rodzaj warzyw. Potem nasz teren rozrasta się do naprawdę sporych rozmiarów, goszcząc na swoim terytorium nie tylko rośliny, ale również zwierzęta. Z początku są to kaczki i owce a potem dochodzą do nich jeszcze inne. Jak każdy wie rośliny do szczęścia potrzebują aby dostarczyć im wody, powyrywać chwasty wyrastające koło nich a potem zebrać w odpowiednim czasie. Takie też są nasze zadania. Ze zwierzętami jest trochę inaczej, ponieważ kupujemy je jako dopiero co narodzone i opiekujemy się nimi od małego. Ciągle potrzebują nowego pokarmu - każde zwierze innego, no i oczywiście wody. W pobieraniu jej ze studni pomaga nam dziadek, który także zajmuje się ścinaniem kosą pokarmu dla naszych podopiecznych. Wyhodowane rośliny i produkty takie jak wełna czy jajka wysyłamy za pośrednictwem “pomagiera” do skupu. Na samym początku każdego poziomu mamy wyszczególnione, co musimy w nim zdziałać. W niektórych chodzi tylko o zarobienie danej ilości pieniędzy a w innych tylko o zebranie np. dziesięciu kapust. Za zarobione pieniądze kupujemy dodatkowe sadzonki, zwierzęta lub ulepszamy farmę.
Gracze online (3):
Polecamy: