reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sylwia5896

Login: sylwia5896
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.05.2007r.
Ost. logowanie: 17.02.2015, 15:16
Punkty: 3 791
Wiek 27
Status offline
Opis Giercownia jest The Best ^^

poniedziałek, 15.08.2011r.

sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest przygotować obiad na każdy dzień tygodnia. W pierwszym dniu mamy Zupę warzywną (Minestrone Soup), potem stek w sosie miodowym (Honey Steak), sałatkę kurczakową z avocado (Chiceken Avocado Salad), tortillę (Burritos), krewetki zasmażane z ryżem (Shrimp fried rice), Lasagne i węgierski gulasz (Hungarian Stew).

Gdy wybierzesz już potrawę do zrobienia przechodzisz dalej klikając View. Tam ukażą się nam:
- lista składników (Ingredients),
- przepis czyli instrukcja jak postępować
- difficulty - poziom trudności przepisu. Im mniej gwiazdek tym łatwiejszy przepis.

Gdy zapoznaszsię z przepisem przechodzisz dalej do spiżarni klikając Do this recipe! Tam mamy wymienione potrzebne składniki po lewej stronie Gathering. Naszym zadaniem jest znaleźć na półkach w kuchni produkty wymienione na liście po lewej stronie. Zadanie wykonujemy na czas Time limit. Następnie gdy mamy już wszystko przechodzimy do przygotowania posiłku czyli czeka nas obieranie, krojenie, wyciskanie, odmierzanie i mieszanie, ucieranie, smażenie i gotowanie oraz pieczenie no i oczywiście wymarzone zaserwowanie gotowego posiłku.

Play now - aby zacząć grę,
Sterowanie za pomocą myszki.
sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zostałeś hodowcą roślin i zwierząt. Hodujesz kwiaty, pomidory, kukurydzę, winogrona i inne rośliny. Dbasz o nie w taki sposób, aby plony były jak najbardziej okazałe. Na początku kupujesz odpowiednie nasiona, w zależności jaką roślinę chcesz wyhodować. Zasiewasz, podlewasz i czekasz aż urosną. Od czasu do czasu należy nasze roślinki spryskiwać emulsją do odstraszania owadów. W twoim gospodarstwie nie powinno zabraknąć także zwierząt i owadów: krowy, owce, strusie, kury, pszczoły i inne. Na twoje hodowlane zwierzęta musisz zwracać się szczególną uwagę. Potrzebują one odpowiedniej pielęgnacji (np. strzyżenie owcy) i konkretnego pożywienia.
Gra posiada kilka poziomów, przechodzi się ją teoretycznymi tygodniami. W ciągu całego tygodnia pracujemy dla klientów, którzy odkupują od nas zasoby. W ten sposób zarabiamy i możemy kupić w sklepie np. nowe zwierzęta, nasiona czy konkretne narzędzia.
Ranch Rush to gra wciągająca od samego początku. Bardzo dobra grafika i klimatyczna muzyka sprawia, że miło spędzamy z nią czas!
sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Penny dostała właśnie nową pracę! Wyjedź wraz z nią na piękną wyspę położoną gdzieś na Pacyfiku i podejmij wyzwanie. Jeśli pamiętasz grę Papas Taco Mia to z pewnością poczujesz się tutaj jak w domu. Przyjmuj zamówienia od swoich klientów i podawaj im zamówione potrawy. Zarabiaj pieniądze i zabaw się w pracę w restauracji.
sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz kochany kucharz otworzył bar szybkiej obsługi, serwujący taco (przysmak kuchni meksykańskiej). Ty wcielasz się w rolę pomocnika a Twoim zadaniem jest obsługa klientów, przygotowywanie tacos oraz sprawienie, żeby kupujący byli zadowoleni.
Pomóż Mitchowi i Maggie przyjmować zamówienia i rozkręcić restaurację. Jeśli będziesz sobie dobrze radzić odblokujesz masę różnych dodatków do potraw takich jak sosy czy polewy. Z czasem będziesz mógł rozbudować nową restaurację o różne udoskonalenia dostępne w sklepie. Jeśli uda Ci się zrobić wrażenie na krytyku kulinarnym otrzymasz specjalną nagrodę. Czy dasz sobie radę?

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Pizzeria oraz Papa's Burgeria i oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack
sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ozdób Nogi dziewczyn tak, żeby ładnie wyglądały na imprezie!
sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zrób piękny makijaż dla Emmy Watson.

sobota, 10.07.2010r.

sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dziewczyna chce sobie trochę ponurkować. Dobierz dla niej tak odpowiednie wyposażenie, aby nie martwiła się o swój wygląd w czasie pływania.

piątek, 09.07.2010r.

sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zostań prywatną stylistką Britney Spears.

czwartek, 08.07.2010r.

sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Popularna gra słowna grywana w szkole, zwana wisielcem.
Kategoria pytania podana jest na dole ekranu gry.
sylwia5896 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełną przeszkód i pułapek do czarownej flagi zbierając wszystkie gwiazdki po drodze.
Gracze online (3):
Polecamy: