reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: stella6

Login: stella6
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 23.10.2008r.
Ost. logowanie: 22.04.2021, 12:37
Punkty: 1 603
Wiek 22
Status offline
Opis Chcesz poznać Tą,która nauczyła Chuka Norissa wszystkich tych niesamowitych rzeczy??Jesteś na jej profilu.

piątek, 10.01.2014r.

stella6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nando's jest ulubioną restauracja Niall'a. Rząd stwierdził, że fast food'owe jedzenie jest niezdrowe i wynajął strażników, do patrolowania, by już nikt nie był narażony na otyłość. Pomóż Niall'owi zebrać całe jedzenie zanim da się złapać!
Sterowanie za pomocą strzałek.
stella6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pełna wersja! świetnej gry platformowej, w której wykonujemy rozmaite triki Le Parkour .
Biegnij jak najszybciej przed siebie, zbieraj bonusy i wykonuj przy tym niesamowite ewolucje.
Sprawdź się w le parkour!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
S - skok

Grę wyróżnia przede wszystkim okolica, po której się poruszamy i sposób, w jaki to robimy. Odwiedzamy więc przede wszystkim górne partie metropolii – dachy wieżowców, rozwieszone pomiędzy nimi liny etc. Biegamy, skaczemy i zjeżdżamy po pochyłościach dzięki świetnemu opanowaniu le parkour – dyscypliny wymyślonej przez zamieszkującą blokowiska francuską młodzież. Polega ona na swobodnym przemieszczaniu się w miejskiej dżungli w akrobatyczny sposób.

niedziela, 14.07.2013r.

stella6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w rolę Gentlemana i dotrzyj do drzwi każdej z plansz. Gra posiada 50 różnych poziomów w tym 3 unikalne.
Sterowanie podane podczas gry .
stella6 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pewna księżniczka o imieniu Agnethna poszła na spacer, ale niestety została porwana przez złą czarownicę. Twoim zadaniem jest pomoc Agnethnie wydostać się z tego ponurego i strasznego zamczyska. W tym celu ugotuj cztery potrawy dla duchów.
Sterowanie za pomocą myszki.
stella6 skomentowała
Treść komentarza: Fajna gra

wtorek, 25.12.2012r.

stella6 skomentowała
Treść komentarza: Wesołych Świąt! *

czwartek, 13.12.2012r.

stella6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejne przygody złodziejaszka Ziggiego Frauda. Ziggy jest poszukiwany listem gończym, gdyż odkryto jego plany sięgnięcia po koronę. Zrobi wszystko, aby jego marzenie się spełniło... Nawet jeśli to wymaga małego oszustwa.
Humbug 2 kontynuacja, gry platformowej, w której zasady logiki czy tradycyjnej fizyki się nie liczą. Każdy pokój to kolejna zagadka, którą trzeba rozwiązać, aby kontynuować ucieczkę, ale to jeszcze nic... Aby odnieść sukces, musisz myśleć jak postać z kreskówki i dowiedzieć się, jak manipulować sobą, środowiskiem, a nawet jak używać funkcji pauzy. Musisz myśleć twórczo, nieschematycznie jak Królik Bugs i Kaczor Daffy jeśli naprawdę chcesz coś zrobić. Zwróć uwagę na instrukcje podane w trakcie gry.
Sterowanie podane w grze.

wtorek, 20.11.2012r.

stella6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z Hot-Dogami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im hot dogi, popcorn, napoje gazowane... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

piątek, 09.11.2012r.

stella6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Bardzo przyjemna gra, w której musisz króliczki doprowadzić do lodów. Z każdą planszą zadanie to staje się coraz trudniejsze.
Sterowanie za pomocą myszki.
stella6 skomentowała
Treść komentarza: Fajna 5/5.
Gracze online (4):
Polecamy: