reklama
| Login: | stefano |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2010r. |
| Ost. logowanie: | 31.01.2016, 17:42 |
| Punkty: | 21 265 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | lubię łowić ryby |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest zniszczyc wszystkie inne statki. Szybka akcja i dobra oprawa dziękowo-graficzna. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ułóż z klocków doskonalszą budowlę od przeciwnika. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Arkanoid w nieco ulepszonym wydaniu. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Coś dla fanów Garfielda :) |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Strzelaj i broń karne. Bardzo duża miodność, można grać i grać... |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Klasyczna gra w statki, przeniesiona na komputer. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wymiatająca strzelanka, w stylu gierek na automatach. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Przeprowadź pijaka jak najdalej. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | To prawdziwa gratka dla lubiących gry typu WORMS! Poruszasz się przy pomocy strzałek, a spacja służy do skakania lub odpalania broni. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Amorkiem łowimy serduszka :) |