reklama
| Login: | stefano |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2010r. |
| Ost. logowanie: | 31.01.2016, 17:42 |
| Punkty: | 21 265 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | lubię łowić ryby |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Przy pomocy czarodziejskiego ołówka, narysuj trasę jaką do pokonania będzie miał Święty Mikołaj. Pamiętaj, aby trasa przebiegała wzdłuż porozrzucanych prezentów. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Gra przyczyno-skutkowa, ale trzeba troszkę pomysleć ;) Grafika może i nie powala, ale miodna jest. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Strzelanka platformowa. Sterowanie myszką + klawisze a,s,d,w |
| Treść komentarza: | może być |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Jesteś na polanie w lesie... nagle nadlatują helikoptery i przeprowadzają atak - broń się! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | To coś dla koneserów... klasyczna gra zwana czołgi. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Super gierka. Sterujemy strzałkami oraz mamy do wyboru 5 opcji za pomocą klawiszy 1-5 dzięki którym musimy przeprowadzić ludzika... bez zgłowy. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Odbajerowany Space Invaders... tak, tak na automatach grafika była słabsza :P Dla mnie klasyka :) |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zimowe sporty.... skoki na sankach przez przeszkody :) Niestety tylko 7 rund. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Xraye - to logiczno-zręcznościowa gierka, w której za pomocą klucza musimy zaliczyć wszystkie punkty. |