reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: spike1223

Login: spike1223
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.12.2013r.
Ost. logowanie: 29.11.2015, 15:29
Punkty: 790
Wiek 19
Status offline
Opis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czwartek, 13.11.2014r.

spike1223 skomentował
Treść komentarza: Aż bardziej polubiłem historię 5/5 i do ulubionych
spike1223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę szlacheckiego młodzieńca i poprowadź swoje życie w realiach polski z XIX wieku.

Jest rok 1800, świat usłyszał twój pierwszy krzyk. Poród przebiegł spokojnie, matka przeżyła, a ojciec był dumny, że urodził mu się tak dorodny syn. Dzieciństwo spędziłeś w szczęśliwym domu rodzinnym. Odebrałeś dobre nauki w szkołach średnich. Czas na usamodzielnienie. Masz prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Od Ciebie zależy, jak zapiszesz się na kartach historii. Masz 20 lat, musisz dokonać wyboru.

Gra stworzona jako pomoc dydaktyczna przez Muzeum Historii Polski w Warszawie – muzeum, którego zadaniem jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń polskiej historii, ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji wolnościowych. Link do strony muzeum znajdziecie tutaj: Muzeum Historii Polski

sobota, 08.11.2014r.

spike1223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Isaac'owi pozbyć się koszmarnych potworów.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Strzałki- atak
Shift lub E - bomba
Spacja - przedmioty
spike1223 skomentował
Treść komentarza: Polecam, bez jaj.

środa, 29.10.2014r.

spike1223 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pałna wersja Nickelodeon Kingdoms! Weź udział w epickim tower defence, w którym spotykają się największe gwiazdy stacji nicklodeon!

Rozstaw stanowiska obronne w strategicznych miejscach tak, by wrogie jednostki, nie przedostały się przez Twoje terytorium.
spike1223 dodał
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Manipuluj wiekiem bohaterów i spychaj złe koła. Wykorzystać wszystkie wskazówki i sprzęt, aby zrobić to jak najszybciej. Z wiekiem bohaterowie rosną, a gdy są już staruszkami lewitują. Oni naprawdę potrzebują Twojej pomocy, więc nie bądź obojętny. Powodzenia w manipulowaniu!
spike1223 dodał
Opis gry: Pewien zły naukowiec zmienił kobiety w chodzące Hamburgery! A Ty ze swoim teamem żółwi musisz zniszczyć te hybrydy. Strzelaj swoimi żółwio-przyjaciółmi, żeby przejść poziom. W skrócie to jest kolejna gra ze stajni adult swim.
spike1223 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś uwięziony w ośrodku badawczym, zajmującym się bronią biologiczną. Wszystkie windy w budynku zostały uszkodzone, więc trzeba korzystać ze schodów, drabin i szybów wentylacyjnych! Czy uda Ci się stąd wydostać żołnierzu? Powodzenia!
spike1223 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Związek między mężczyzną, a jego dinozaurem jest wyjątkowy i budowany przez całe życie. Użyj swojego najlepszego przyjaciela do zagonienia owiec przez angielskie wsi, afrykańskie równiny i parki rozrywki.

wtorek, 28.10.2014r.

spike1223 dodał
Opis gry: Skoro ptaki latają, to czemu by nie wegański krokodyl? Zjedz jak najwięcej owoców, lecz uważaj na bomby i drzewa. Zbieraj power up'y i doleć jak najdalej.
Gracze online (7):
Polecamy: