reklama
| Login: | sofix |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 06.07.2007r. |
| Ost. logowanie: | 19.08.2007, 02:37 |
| Punkty: | 40 |
| Wiek | |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | Albo wlejcie mu kahula pierwsza na gornej polce od lewej ! to tak lod! jedna kosta + reszta tego kahula i najwarzniejsze mieszac tak policzcie sobie do 15 i wypijscie.! zobaczycie xD |
| Treść komentarza: | Wlejcie mi tekili - 3 na gornej polce od prawej Tekila(tylko troche)+lod+cytryna+i wodki reszte xD |
| Treść komentarza: | Oja Musze wam napisac ze gralem w ta gre 5h ; O i mialem 36level. Oczywiscie na czitach xD Bez kodow bym nie przeszedl i mi sie juz nie che grac xD |
| Treść komentarza: | dajcie jakieś kody nie moge przejsc.. ![]() |
| Treść komentarza: | 17439 narazie mam tyle gram dalej xD |
| Treść komentarza: | Ja doszlem do 29 xD i mialem 3 przegrane xD |
| Treść komentarza: | jak ktoś da perfet jenzyk to dlaczego nie moze przejsc calego ? |
| Treść komentarza: | cala szklanka wody = 4000 pkt xD |