reklama
| Login: | snake13 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 11.10.2011, 19:19 |
| Punkty: | 11 082 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Strzelaj rzuty wolne, w pełnym wymiarze 3d. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Znakomita, dynamiczna symulacja hokeja na lodzie. Gra udostępnia podstawowe opcje meczu oraz wybór jednej z trzyosobowych drużyn. Sterownia: Q - strzał W - podanie/zabranie krążka E - przyśpieszenie Spacja - wybór gracza najbliżej krążka Strzałki - poruszanie się. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Druga część kultowej Street Sesh !!! Jeździj na desce i zbieraj bonusy !!! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Gra w billard, a dokładniej w wersje pool. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Nie wypadnij z trasy !!! Jednym słowem saneczkarstwo. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Kolejna juz wersja gry cymbergaj. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Wybierz lodową drużynę i zagraj w piłkarzyki. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Zagraj w zbijaka! Rzuć piłką w przeciwnika! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Skaczemy w dal. Sterowanie: Strzałki lewo - prawo naciskamy na przemian, aby rozpędzić zawodnika. Następnie w odpowiednim momencie naciskamy spację, aby skoczyć jak najdalej. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Weź udział w letnich mistrzostwach i zdobądź jak najwięcej medali!!! Sterowanie spacja bieg i ctrl skok |