reklama
| Login: | snake13 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 11.10.2011, 19:19 |
| Punkty: | 11 082 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Obowiązkowa pozycja dla maniaków gier w stylu Elastomania |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Skoki Narciarskie !!!! Ale z udziałem Świętego Mikołaja |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Nie jest to może gra na miarę Fify, jednak rozgrywka przedstawia się naprawdę bardzo ciekawie. Myszką kontrolujesz zawodników |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Musisz trafić jak najwięcej kręgli przy jednym uderzeniu kulą. Również opcja dla dwóch graczy. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Rozegraj mecz rugby na ekranie komputera. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Graj w tenisa! Wygraj Wimbledon! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Tytuł mówi sam za siebie ;)))) Klawiszem "Ctrl" oddajemy skoki, a spacją walimy triki |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Symulator gry w hokeja. Zasady są identyczne jak w rzeczywistości. Rozgrywamy mecz pomiędzy USA a Kanadą. Dzieli się on na trzy tercje po pięć minut każda. Zdobywamy jak najwięcej bramek, tracąc jak najmniej. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Pseudo koszykówka, ale za to jaka! Zawodnikami są bohaterowie kreskówek Cartoon Network i nie grają całkiem serio, lecz jeśli jednym z nich dobrze pokierujemy to efekty mogą być naprawdę niezłe. Przyjemna, miła dla oka grafika i niegorsze efekty dźwiękowe to niewątpliwe zalety Toon Hoops. Polecam! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | HICIOR!!! Wsiadaj na swojege "górala" jęździj, skacz, wal triki a wszytko to w pełnym 3D. |