reklama
| Login: | snake13 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 11.10.2011, 19:19 |
| Punkty: | 11 082 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Zrób zakład, pozwól dealerowi rzucić kości i wygraj! |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Walcz na miecze , zasłaniaj się tarczą. Sterowanie: A - miecz S - tarcza D - skok |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Strzelamy, oraz bronimy rzuty. Z każdym lewelem podnosi się poziom trudności. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Bardzo oryginalnie zrealizowana bijatyka w formie... strategiczno-taktycznej. Sztuka walki w Clash of The Idiots to pseudo wrestling, bo nie można tego "czegoś" w wykonaniu Eddów nazwać inaczej. Porządna, kreskówkowa grafika i z pozoru poważna muzyka nadają grze specyficzny klimat. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Tak, to ta gra z pegazusa. Może minimalnie zmieniona ale i tak ten sam klimat. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Gra w stylu Click & Point - bardzo kolorowa. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Wciel się w rolę krokodyla. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Śmigaj BMXem po rampie, wyskakuj jak najwyżej, wal triki. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Konkretna gierka w dwa ognie, Wybierz drużynę wyeliminuj przeciwnika. Sterujemy myszką. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Super jazda quad'em, we wspaniałej oprawie graficznej 3d. |