reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sliwa58

Login: sliwa58
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.04.2007r.
Ost. logowanie: 14.11.2017, 09:46
Punkty: 404
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 24.12.2016r.

sliwa58 skomentował
Treść komentarza: Już kiedyś ją komentowałem,więc niema sensu się powtarzać .Dzlsiaj chcę życzyć Wszyskim Giercownikom miłych,zdrowych i spokojnych świąt BOŻEGO NARODZENIA

środa, 30.12.2015r.

sliwa58 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

niedziela, 20.09.2015r.

sliwa58 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rozmieść stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 08.09.2015r.

sliwa58 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ulepszona wersja pierwszej części popularnego shootera z elementami typu "defense your base".
Nie pozwól aby wrogie jednostki dostały się do Strefy 51, stawiając na ich drodze wieżyczki obronne.
sliwa58 skomentował
Treść komentarza: Pozdrawiam Wszystkich Giercowników! gra już była komentowana i dodana do ulubionych ,nie rozumiem dlaczego mam się tu wpisywać kiedy chcę zagrać
sliwa58 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zadaniem gracza jest takie manipulowanie skarbami, aby co najmniej trzy jednakowe elementy utworzyły rząd lub kolumnę.

czwartek, 24.11.2011r.

sliwa58 skomentował
Miniaturka gry: Focus Focus
(206)
Treść komentarza: fajna bo dość trudna-5 i do ula ,pozdrawiam Wszystkich!
sliwa58 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Znakomita gra defense, w której musisz obronić swoje fortyfikacje. Ustaw strategicznie swoich żołnierzy i zmierz się z wrogim wojskiem. Po każdej wygranej bitwie nie zapomnij zakupić ulepszenia.

niedziela, 15.05.2011r.

sliwa58 skomentował
Treść komentarza: Ustaw wieżyczki obronne w takich miejscach, by wrogie jednostki przedostały się przez Twoje terytorium- i tak też zrobiłem....

sobota, 26.12.2009r.

sliwa58 skomentował
Treść komentarza: nawet mi się spodobała 4/5 i dodaję do ulu.
Gracze online (6):
Polecamy: