reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sindra

Login: sindra
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.02.2009r.
Ost. logowanie: 14.12.2012, 19:08
Punkty: 9 708
Wiek 30
Status offline
Opis

piątek, 27.02.2009r.

sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Miodna gra logiczno-zręcznościowa przybliżająca nam fizykę. Za pomocą pojazdu doprowadź żółtą piłkę to mety!
Sterowanie za pomocą strzałek
Wcześniejsza część gry znajduje się tutaj: SteerWheels
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż podróżnikowi Francesco dojść do wyjścia z lochów stąpając na wszystkich płytkach. Trzymajać shift skaczemy dalej.
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w warcaby w roli głównej Mac i Bloo - postaci z kreskówek.
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo sympatyczna gra typu wykreślanka.
Znajduj wyrazy podawane u dołu ekranu gry.
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Budujemy jak najwyższą wieżę z klocków.
Po załączeniu gry poczujecie się jak w domu - z góry lecą klocki o znajomych doskonale z Tetrisa kształtach, automatycznie zaczynamy układać sobie linie poziome i... błąd. W 99 Bricks nie chodzi bowiem o kasowanie kolejnych rzędów, a o postawienie możliwie najwyższej wieży ze spadających elementów.
Wieża naturalnie nie może się przewrócić, bo to oznacza może nie tyle natychmiastową "skuchę", co zwyczajnie marnuje nam klocki. A tych mamy jedynie 99 - stąd też nazwa gry. Sprawę utrudnia fizyka elementów. Trzeba je tak układać, by się nagle nie okazało, że z prawej mamy większe obciążenie i wszystko nam zaraz poleci...

Sterowanie:
Klocki przemieszczamy po planszy przy użyciu strzałek, obracamy nimi również elementy, jak i opuszczamy w dół. Wciśnięcie klawisza C usuwa "nieleżący" nam akurat element, zaś Z "odjeżdża" kamerę, tak byśmy przy wysokiej wieży ogarnęli co się tam na dole aktualnie dzieje. P wstrzymuje grę
Swoje osiągnięcia podajemy w komentarzach.
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w rolę smoczego jeźdźcy i zaprowadź porządek w zbuntowanym królestwie!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w żołnierza z jednostek specjalnych i wykonuj powierzone Ci misje!
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w wojnie figór geometrycznych!
Sterowanie:
W, S, A, D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - bomba
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przeniknij do bazy wroga i zniszcz ją nie zostawiając żadnych świadków! Sterowanie: strzałki lub AWSD, 1-5 - wybór broni, 6 - użycie apteczki, celujesz i strzelasz myszką.
sindra zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Miodna strzelanka gdzie krew się leje i trup ściele się gęsto. Zabij wroga zanim on zabije Ciebie. Masz do dyspozycji broń bez limitu strzałów oraz broń specjalną, która ma ograniczoną ilość naboi. Pamiętaj o tym i zostaw ją na potwory o dużej odporności. Sterowanie
W; S; A; D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana broni
Gracze online (2):
Polecamy: