reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: shimizu75

Login: shimizu75
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.09.2013r.
Ost. logowanie: 22.09.2013, 12:06
Punkty: 259
Wiek 21
Status offline
Opis

piątek, 13.09.2013r.

shimizu75 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gierka polegająca na rysowaniu linii za pomocą magicznego pędzla. Kreska jest zarazem trasą dla głównego bohatera, którego musimy doprowadzić do mety w możliwie najkrótszym czasie.

sobota, 07.09.2013r.

shimizu75 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Podłóż przeciwnikowi bombę zanim on zrobi to samo!
shimizu75 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Szalone wyścigi F1 powracają ! Korzystaj z zaawansowanej fizyki samochodów oraz uaktualnij swój pojazd, by osiągnąć sukces na torze! Pamiętaj, że warto potrenować na każdym nowym torze oraz wziąć udział w kwalifikacjach, by wystartować z jak najlepszej pozycji.
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
X lub B - przyspiesznie
shimizu75 skomentował
Treść komentarza: Zgadzam się, 5/5.
shimizu75 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jaką odległość pokona twoja owca?
Kliknij Start, aby owca zaczęła zjeżdżać po skoczni, a następnie kliknij jeszcze raz, aby skoczyła. Pobij swój własny rekord!
shimizu75 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Bądz jak Adam Małysz, jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" ;).
W grze występują trzy skocznie - wszystkie są prawdziwe: Salt Lake City, Hakuba oraz Trondheim. Przed skokiem możemy przeczytać krótką metryczkę skoczni. Sama rozgrywka jest dość przyjemna i nawet wciąga! Na każdej skoczni skaczemy dwa razy (jeden skok = jeden konkurs). Na końcu podliczana jest klasyfikacja generalna, na takiej zasadzie jak w Turnieju Czterech Skoczni, a wyniki możemy wysłać na serwer i zobaczyć gdzie znajdujemy się w światowej czołówce. Grafika jest ładna, dość realistyczna (w innych grach, np. XSKOK grafika jest dość komiksowa...), a przy skakaniu towarzyszy nam muzyka. Gra ładuje się szybko.
Sterowanie grą ogranicza się do strzałek i klawisza spacji. Od belki odbijamy się naciskając strzałkę w dół i aby utrzymać pozycję dojazdową cały czas trzymamy strzałkę w dół. Aby wybić się z progu po prostu w odpowiednim momencie puszczamy owy klawisz. Widok zmienia się. Widzimy teraz skoczka w zbliżeniu podczas lotu. Pojawia się także ramka, w której musimy za pomocą klawiszy strzałek manipulować skoczkiem aby się w niej utrzymał - w ten sposób osiągamy optymalną pozycję w locie.
Po chwili widok zmienia się po raz kolejny, i widzimy profil skoczni i skoczka zbliżającego się do zeskoku. Ostatnim naszym zadaniem jest naciśnięcie w odpowiednim momencie spacji, by wylądować. To wszystko, powodzenia!
shimizu75 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Ulepszaj swojego piłkarza i wchodź do coraz lepszych lig.

Zostań przyszłą supergwiazdą w tej unikatowej grze o karierze piłkarskiej. Rozpocznij jako 16-letni dzieciak i wypracuj sobie drogę na szczyt, by zostać legendą futbolu. Musisz mocno trenować, grać w meczach, zmieniać kluby, udzielać wywiadów, utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, podpisywać kontrakty sponsorskie, odwiedzać kasyna, kupować samochody i wiele więcej! Czy to nie dziwne, że skoro tyle rzeczy odciąga potencjalne gwiazdy piłki nożnej od kariery - tak wielu nie udaje się dostać na szczyt? A Ty? Zostaniesz nową gwiazdą
shimizu75 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pełna wersja gry Swords And Sandals 2 - jeszcze wiecej broni i zbroi!
shimizu75 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie grę w piłkę wielkim głowami? Tym razem gramy o mistrzostwo strzelając spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.
Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

W razie problemów z załadowaniem gry, prosimy odświeżyć stronę (Ctrl+R lub F5) lub otworzyć ją w przeglądarce Firefox.
shimizu75 skomentował
Treść komentarza: Uwielbiam tą grę. 5/5 i pszczółki.
Gracze online (5):
Polecamy: