reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: shawen

Login: shawen
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 08.06.2010r.
Ost. logowanie: 17.11.2014, 19:30
Punkty: 1 022
Wiek 30
Status offline
Opis

sobota, 23.11.2013r.

shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl
shawen skomentował
Treść komentarza: Czas 2:28 wynik 12943
shawen zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za sterami żąglowca i weź udział w bitwach morkich!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał

piątek, 19.07.2013r.

shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra na podstawie najlepszego gamera wszech czasów czyli Rojo ! Sam jestem jego fanem więc to jest gra o nim .

środa, 17.07.2013r.

shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra nietrudna do ukończenia, ale nie o to w niej chodzi. Coś na poprawienie nastroju, co pozwoli zmienić otaczający nas świat na lepsze.

wtorek, 16.07.2013r.

shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona kultowej gry Endless War. Po raz kolejny zasiądziemy za sterami opancerzonego pojazdu i musimy wykonać szereg niebezpiecznych zadań. Mamy też ogromny wybór broni i fajnych pojazdów.
Weź udział w historycznych bitwach II Wojny Światowej. Uaktualniaj swoje umiejętności, wzywaj wsparcie lotnicze i odblokuj nowe, lepsze czołgi, by samodzielnie odwrócić losy bitwy!
Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Q;E - zmiana wieżyczki
G;F - zmiana broni
Spacja - wsparcie lotnicze

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Endless War Series

niedziela, 14.07.2013r.

shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest przetrwać przez 40 dni chroniąc swoją farmę. Postrzelaj sobie do zombiaków, ulepszaj giwery i wypędź plagę z miasta.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
R - przeładuj
F - zmiana trybu prowadzenia ognia
1;2 - zmiana broni

środa, 13.02.2013r.

shawen zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Musisz połączyć kolory na sześciobokach (tudzież sześciokątach foremnych).
Sterowanie za pomocą myszki.
shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dynamiczna, trójwymiarowa gra, w której przyjdzie nam sterować kulką spadającą w dół toru. Musimy zbierać porozrzucane bonusy i różne power-upy, jak np. przyspieszenie. Na końcu każdego z etapów musimy wycelować dokładnie w otwarty portal.
Sterowanie za pomocą strzałek.

wtorek, 31.07.2012r.

shawen zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: