reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sebaxd

Login: sebaxd
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2009r.
Ost. logowanie: 18.06.2018, 16:07
Punkty: 1 261
Wiek 22
Status offline
Opis

niedziela, 15.04.2018r.

sebaxd skomentował
Treść komentarza: Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, 5/5

poniedziałek, 02.05.2016r.

sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Celem gry jest wykonanie efektownego skoku do wody, za który otrzymamy pieniądze. W tym celu skacz i kupuj różne przekąski, które zwiększą twoją masę ciała. Im więcej kombinacji, tym więcej punktów i pieniędzy zdobędziesz.
Sterowanie:
Spacja - skok
Strzałki - rotacja
Z;X;C - pozycja
sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź jak dobry jesteś w bilarda i wbij jak najszybciej wszystkie bile.
sebaxd skomentował
Treść komentarza: fajna ta gra 5/5

piątek, 05.02.2016r.

sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź się w bilard z kolegami z całego świata!
Pokaż co potrafisz w pojedynku ze swoim rywalem i wbij do dziury swoje bile, a na końcu ósemkę.

środa, 03.02.2016r.

sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Czas nadszedł! Weź udział w drugiej części platformowych zawodów, ścigaj się z graczami z całego świata, zbieraj bonusy, aby utrudnić przeciwnikom gre. Dojdź pierwszy do mety. W grze jest także opcja czat - można powymieniać się spostrzeżeniami na temat poszczególnych plansz.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - aktywacja power up'ów

Uwaga, gra ze względu na swoją złożonosć długo ładuje się.

wtorek, 02.02.2016r.

sebaxd skomentował
Treść komentarza: Ok 5/5

sobota, 30.01.2016r.

sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoje zadanie polega na rzuceniu piłką w kierunku klocków i dokonaniu odpowiednich zniszczeń. Ciekawe poziomy i sporo zabawy.
Instrukcja:
Przeprowadź niebieską kulę przez planszę, ustaw kat natarcia i wystrzel ją, by ta zmiażdżyła znajdujące się na planszy klocki, dzięki którym przedostanie się do kolejnego etapu. Aby jednak stało się to rzeczywistością, trzeba uzyskać odpowiedni wynik, a to ze względu na te klocki wcale nie będzie takie łatwe. Klocki te co prawda w chwili zawalenia zdobywają punkty, ale nie wszystkie z nich są wartościowe i dają zarobić sporą ilość punktów. Warto więc zrobić prawdziwe zamieszanie, prawdzie "boom", by dzięki temu więcej raz poobijać owe klocki, za co dostaje się dodatkowe punkty. Obserwuj wskaźniki, uderzaj i w razie niepowodzenia zmień technikę wystrzału - wszystko musi być dograne, w przeciwnym razie utkniesz na planszy na dobre.
Sterowanie :
Myszka - Ustawienie pozycji kulki
Spacja - Strzał

niedziela, 30.08.2015r.

sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra logiczna, w której pokonując przeszkody musisz doprowadzić kulkę do fioletowej dziury. Zmieniaj kolor swojej figury i używaj znajdujących się na planszy bloków do włączania przycisków. Pamiętaj, że jesteś ograniczony czasem.
Sterowanie za pomocą myszki.
sebaxd zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ponad 6 lat temu została wydana na świat jedna z najbardziej udanych gier flash w historii. Potem przyszedł Free Rider 2, który zagrało ponad 100 milionów ludzi na całym świecie, tworząc w grze kolejne miliony tras, zyskujących tysiące fanów, a nawet nielicencjonowane klony owej gry. Jak wiemy siła Free Ridera tkwi w Tobie oraz internetowej społeczności więc gra będzie się cały czas rozwijała.

Kolejna odsłona świetnej gry Free Rider. Naszym zadaniem jest pokonać bardzo trudne trialowe trasy po drodze uważając na przeszkody i waląc odjazdowe triki. Graj, twórz, udostępniaj i odtwarzaj własne i kolegów rowerowe trasy. Baw się dobrze!
Sterowanie podane w grze.
Gracze online (3):
Polecamy: