reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: sayura

Login: sayura
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.02.2012r.
Ost. logowanie: 28.03.2019, 20:51
Punkty: 1 412
Wiek 22
Status offline
Opis

czwartek, 28.03.2019r.

sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra pozwala ubierać kobietę w tradycyjnym stylu Wikingów (długa suknia pokryta fartuchem, założona na broszki i koraliki), a także może być wykorzystana do stworzenia norweskiej bogini lub Walkirii, a także bardziej funkcjonalnych strojów przygodowych inspirowanych Wikingami i ich stylem ubierania się.

AKTUALIZACJA wkrótce z większą ilością włosów, akcesorii i tła.

piątek, 23.01.2015r.

sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podnoś przedmioty, obserwuj mapę i wydostań się ze szkoły!
sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż chłopcu uciec ze szkoły sprawdzając pomieszczenia i używając odpowiednich przedmiotów.
sayura skomentowała
Treść komentarza: Super. Podoba mi się postać :3 5/5

poniedziałek, 15.09.2014r.

sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Poznaj prawdziwą historię Kopciuszka.
Sterowanie za pomocą myszki.
sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nasz główny bohater Nick jest tarapatach, czy przeżyje? W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Gra wymaga znajomość języka angielskiego.
Sterowanie za pomocą myszki.
sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Humorystyczna przygodówka typu point&click. Główną bohaterką jest Lilli - uczennica katolickiej szkoły z internatem. Dziewczynka z pozoru wydaje się bardzo grzeczna. Posłusznie wypełnia polecania nauczycieli, dobrze się uczy i nigdy nie sprawia kłopotów. W rzeczywistości jednak pod tą spokojną powłoką kryją się tłamszone emocje. Lilli wkrótce zaczyna widzieć małe przyjazne gnomy, zakrywające farbą te elementy jej życia, które nie są przez nią lubiane. W momencie rozpoczęcia fabuły gry nie jest jasne czy te pomocne istoty są prawdziwe, czy też stanowią jedynie wytwór udręczonego umysłu dziecka. W to wszystko wplątuje się również Harvey, czyli pluszowy królik. Został on uwięziony przez przykutego do wózka inwalidzkiego doktora Marcela, który zamierza wykorzystać go w swoich nowych eksperymentach psychiatrycznych. Pomimo takiej fabuły, w rzeczywistości scenariusz jest bardzo humorystyczny i nie ma problemów z rozśmieszeniem gracza.

Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes to klasyczna przygodówka z interfejsem point’n’click. Większość zabawy spędzamy zatem na dokładnym przeszukiwaniu lokacji, zbieraniu przedmiotów, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek. Gra oferuje dwuwymiarową grafikę, utrzymaną w zwariowanym i często karykaturalnym stylu. Oprawa wizualna nie imponuje poziomem detali, ale z drugiej strony doskonale pasuje to opowiadanej historii i świetnie podkreśla jej mocno zakręconą naturę.
Sterowanie za pomocą myszki.
sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Johnny powraca! Tym razem dłuższy i trudniejszy.
sayura skomentowała
Treść komentarza: Może i była, ale i tak jest fajna :3
sayura zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pełna humoru, narysowana świetna kreską przygodówka typu point & click. Jako jeden z muszkieterów musisz uratować księżniczkę, która została porwana.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: