reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rpgowa

Login: rpgowa
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 30.06.2014r.
Ost. logowanie: 17.08.2014, 09:38
Punkty: 155
Wiek 23
Status offline
Opis Kto powiedział, że RPG jest tylko dla chłopców ? :3 Preferuję gatunek cRPG, grałam w Gothica, Dragon Age, The Elder Scrolls, Wiedźmina, niektóre gry z Władcy Pierścieni i wiele wiele innych gier tego typu ;> Postanowiłam założyć konto, bo grafa mi w kompie padła i nie sposób grać ;( Utknęłam na stronach internetowych z grami online, ale... nie przeszkadza mi to ^^

sobota, 16.08.2014r.

rpgowa zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz telefon i rozwal go wybranym przez siebie narzędziem np. strzel w niego z pistoletu albo walnij go siekierą.
Sterowanie za pomocą myszki.
rpgowa skomentowała
Treść komentarza: ten telefon jest niezwykle wytrzymały, nawet się nie wyłączył xD podajcie model xd z chęcią go kupię A co do gry, jak wielu napisało jest mało opcji więc szybko się nudzi, ale jako, że mój telefon czasem doprowadza mnie do obłędu - ta gra jest idealnie stworzona do takich sytuacji xD dlatego 4/5
rpgowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do ucieczki ze złego Candy Land'u (Świata Słodyczy)! Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
rpgowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Narysuj co chcesz! Na przykład jakiegoś patyczka i pobaw się w rysowanie świata! Pomóż swojemu dziełu dostać się do skrzynki z balonem! W komentarzach powiedz co narysowałeś!
rpgowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

niedziela, 27.07.2014r.

rpgowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zagraj z Tomem i Jerrym w kręgle.
Sterowanie za pomocą myszki.
rpgowa skomentowała
Treść komentarza: final score 48 xD to nie dla mnie ale gra fajnie zrobiona i nie dziwię się że jest hitem zasłużona piąteczka, ale nie do ulu
rpgowa skomentowała
Treść komentarza: WOW! Pierwszy raz tak bardzo wciągnęła mnie gra logiczna 5/5 i do ulu, rzecz jasna
rpgowa zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nowatorska gra oparta o zasady fizyki. Narysuj obiekty tak, aby ochronić króla przed kanonadą. Bądź kreatywny i twórz różne kształty.

Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 08.07.2014r.

rpgowa skomentowała
Treść komentarza: Z****iaszczarskie 5/5 i do ulu
P.S. Od dzisiaj nie lubię ołówków
Gracze online (1):
Polecamy: