reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rodono

Login: rodono
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.10.2012r.
Ost. logowanie: 16.03.2018, 20:29
Punkty: 752
Wiek 23
Status offline
Opis

poniedziałek, 02.09.2013r.

rodono zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jest piękny słoneczny dzień, a Ty wylądowałeś na tropikalnej wyspie pełnej samochodów do wynajęcia! Pora więc na przejażdżkę, w czasie której pamiętaj o zbieraniu monet potrzebnych do odblokowania kolejnych pojazdów!
rodono skomentował
Treść komentarza: bardzo głupia gra

wtorek, 14.05.2013r.

rodono skomentował
Treść komentarza: fajne 5/5 i do ulu

sobota, 11.05.2013r.

rodono zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Bądz jak Adam Małysz, jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" ;).
W grze występują trzy skocznie - wszystkie są prawdziwe: Salt Lake City, Hakuba oraz Trondheim. Przed skokiem możemy przeczytać krótką metryczkę skoczni. Sama rozgrywka jest dość przyjemna i nawet wciąga! Na każdej skoczni skaczemy dwa razy (jeden skok = jeden konkurs). Na końcu podliczana jest klasyfikacja generalna, na takiej zasadzie jak w Turnieju Czterech Skoczni, a wyniki możemy wysłać na serwer i zobaczyć gdzie znajdujemy się w światowej czołówce. Grafika jest ładna, dość realistyczna (w innych grach, np. XSKOK grafika jest dość komiksowa...), a przy skakaniu towarzyszy nam muzyka. Gra ładuje się szybko.
Sterowanie grą ogranicza się do strzałek i klawisza spacji. Od belki odbijamy się naciskając strzałkę w dół i aby utrzymać pozycję dojazdową cały czas trzymamy strzałkę w dół. Aby wybić się z progu po prostu w odpowiednim momencie puszczamy owy klawisz. Widok zmienia się. Widzimy teraz skoczka w zbliżeniu podczas lotu. Pojawia się także ramka, w której musimy za pomocą klawiszy strzałek manipulować skoczkiem aby się w niej utrzymał - w ten sposób osiągamy optymalną pozycję w locie.
Po chwili widok zmienia się po raz kolejny, i widzimy profil skoczni i skoczka zbliżającego się do zeskoku. Ostatnim naszym zadaniem jest naciśnięcie w odpowiednim momencie spacji, by wylądować. To wszystko, powodzenia!
rodono skomentował
Treść komentarza: bez nadzieja tylko się rozpędzasz a leciec się nie da 1/5
rodono skomentował
Treść komentarza: co do gry super 5/5 ale jak strzlić gola?
rodono zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jeździsz pod prąd autem, musisz uważać na: drzewa, samochody jadące z naprzeciwka, kałuże... uważaj także na fotoradary(nawet w grze można je spotkać!)
rodono skomentował
Treść komentarza: takie sobie daje 3

czwartek, 09.05.2013r.

rodono zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Kieruj swoim bohaterem tak, by zebrać wszystkie skarby. W każdym pokoju są pułapki, które mają na celu udaremnić Twój sukces. Pamiętaj, że ten rozciągliwy pies ma właściwość chwytania się niemetalowych płytek. Po wykonaniu zadania udaj się do wyjścia.
Sterowanie za pomocą strzałek.
rodono skomentował
Treść komentarza: beznadziejna gra 2/5
Polecamy: