reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: robin110

Login: robin110
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 19.11.2011r.
Ost. logowanie: 09.07.2014, 10:08
Punkty: 342
Wiek 20
Status offline
Opis

piątek, 05.10.2012r.

robin110 skomentował
Treść komentarza: Dobra gierka ale dosyć trudna 5/5 i do pszczółek

czwartek, 19.07.2012r.

robin110 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Najnowszy projekt twórcy serii Grow. Jak wiemy wszystkie zabawy typu Grow od Eyezmaze to perełki wśród gier online. Można pokusić się o stwierdzenie, że to wręcz magiczne elfy gier internetowych. Black Box to pierwszy tytuł od wielkiego dewelopera, który będzie kosztował nas troszkę więcej jeśli damy się w tej grze zakochać i będziemy chcieli grać przez całą drogę. Chodzi tu o darowiznę dolara lub więcej, klikając na odpowiedni przycisk w grze, a dostaniemy hasło, które otwiera całą sprawę, gdyż tylko pierwsza połowa tej wspaniałej zabawy jest dostępna za darmo. Proszę nie pisać hasła w komentarzach. Po tym wszystkim, czy nie uważają Państwo, że za dolara lub więcej uczciwej zapłaty dla kogoś, kto dał Ci w ciągu ośmiu lat tyle pomysłowej rozrywki za darmo, to warto w niego zainwestować? Jeśli nie chcesz podarować, nadal można grać przez pierwszy kawałek, ale uwierzcie nam, kiedy mówimy, że będziesz na pewno chcieć wiedzieć, gdzie ten jeden będzie ... bo przecież wiemy jak surrealistyczne, zaskakujące i dziwne potrafią być zabawy typu Grow.

Sama zabawa jest tym, co można oczekiwać od Eyezmaze...pełną dziwności, cudów i niemal niezdrowego poziomu bystrości wspaniałą produkcją. Wystarczy kliknąć na interakcję i spróbować dowiedzieć się, co kliknąć i kiedy, żeby przejść przez grę i zobaczyć jak może rozwinąć się małe, niepozorne Czarne Pudełko. Poza klikaniem niektóre obiekty można przeciągać po ekranie. Twój sukces będzie zależeć od eksperymentów, pomysłowości, a nie logiki. Sama gra jest rzeczywiście nieco dłuższa niż większość innych tytułów ze stajni Eyezmaze, a akcja rozwija się tak szybko jak w szalonej kostce Rubika lub jak jazda na rollercoasterze. Jeśli chcesz pomóc sfinansować kolejną serię gier to po dokonaniu symbolicznej wpłaty te szanse rosną, albo po prostu zechcesz w ten sposób podziękować osobie, która dokonała niejednego uśmiechu przed monitorem czy na samo wspomnienie pomysłów, szalonych zagadek w serii Grow.

Na sam koniec chcemy dodać, że serwis giercownia.pl nie pobiera nawet centa z owych symbolicznych, dobrowolnych darowizn, a ową informację zamieściliśmy z szacunku do twórcy oraz domysłu jak wiele wyobraźni, pracy i czasu potrzeba, by napisać sam scenariusz, a następnie taką perełkę (grę) wykonać.

Pozostałem gry typu GROW znajdziecie klikając tutaj (te od eyezmaze nietrudno będzie rozpoznać, chociażby po miniaturkach): GROW Series

piątek, 06.07.2012r.

robin110 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Doskonała, ręcznie rysowana strzelanka, rozgrywająca się w szkolnym notesie. Zasiądź za sterami myśliwca i staw czoło flocie powietrznej przeciwnika oraz wojskom naziemnym. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
Myszka - poruszanie się
LPM - strzał
Spacja - bomba
A - autifire
robin110 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przenieś się do postapokaliptycznego świata. Jest rok 2052. Nasza planeta została zniszczona w skutek olbrzymiego kataklizmu. Zniszczeniu uległy miasta, zawaliły się domy i wieżowce, popękały autostrady, zginęła większość populacji a radioaktywny smog ze zniszczonych reaktorów atomowych doprowadził do mutacji.
Jesteś jedynym ocalałym kierowcą, stanowisz nadzieję dla przetrwania całej ludzkości. Liczą na ciebie wszyscy mieszkańcy naszej planety. Spróbuj ocalić ich przed mutantami oraz rebeliantami panoszącymi się po pustyniach i bezdrożach. Wykorzystaj możliwości swojego samochodu oraz zainstalowanego na nim arsenału potężnych broni takich jak karabiny i rakiety!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM- strzał
robin110 skomentował
Treść komentarza: 235 km/godzinem... łojojoj, bedzie mandacik

czwartek, 05.07.2012r.

robin110 skomentował
Treść komentarza: ale lipa ! ŁAPY gościowi nawet nie odgryzł -,-

wtorek, 26.06.2012r.

robin110 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra łącząca cechy platformówki i strzelanki. Twoim zadaniem jest dotarcie do wyjścia i wyeliminowanie jednostek wroga.

Zostałeś kolejny raz wysłany w przeszłość, by ocalić Ziemię od zagłady, ale coś poszło nie tak jak powinno i w rezultacie wylądowałeś na obcej planecie pełnej wrogo nastawionych osobników. A teraz po prostu walcz!
Plazma Burst to świetna zręcznościowa strzelanina, w której krew leje się gęsto i często dzięki sporemu arsenałowi broni oddanej do dyspozycji gracza.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
G - granat
E - użyj
od 1 do 9 - wybór broni
Enter - chat
Szczegółowe sterowanie w grze.
robin110 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w morderczych walkach.

piątek, 01.06.2012r.

robin110 skomentował
Miniaturka gry: Raze 2 Raze 2
(386)
Treść komentarza: kurczę pykam już w te QM bo kampania cała skończona....kiedy będzie 3 cz.?

sobota, 26.05.2012r.

robin110 skomentował
Treść komentarza: dam plusa każdemu co wypisze buźki z awataru arczi333 a co do gry 5/5, nie ma więcej słów..
Gracze online (4):
Polecamy: