reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: richatek

Login: richatek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2011r.
Ost. logowanie: 09.12.2018, 15:13
Punkty: 6 477
Wiek 51
Status offline
Opis

niedziela, 09.12.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Te 3 zaprzyjaźnione pandy zostały złapane przez piratów. Pomóż im uciec z pirackiego statku, przejść przez dżunglę na wyspie tak, by nie dać nikomu znów się schwytać.

Każda z pand posiada unikalne umiejętności, którymi będą wspierać się nawzajem w tej pełnej przygód podróży.

czwartek, 01.11.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Halloween to święto, które obchodzone jest wieczorem przed chrześcijańskimi świętami Dnia Wszystkich Świętych. Jest to jedno z najbardziej popularnych świąt, które świętują miliony ludzi na całym świecie. W powszechnej świadomości Halloween kojarzone jest ze świętem zmarłych – w rzeczywistości, zarówno poganie jak i wcześni chrześcijanie upamiętniali zmarłych wiosną – między marcem a majem.

Halloween to dzień, w którym dzieci w wielu krajach na świecie uwielbiają świętować. Lubią gry i rytuały, na które składają się te święta. Gra z dynią, rytuałami cukierek, albo psikus, imprezy z okazji Halloween, gdzie dzieci i starsi uczęszczają i bawią się.

Na terenie Halloween mieszka duch Brandon, czarownica Elsa i Jack O Lantern. Każdego roku odwiedzają ich ludzie, gdy nadchodzą święta i chcą zebrać przerażające przedmioty i narzędzia na nadchodzące święta. Ale gospodarze tej nieruchomości naprawdę nie chcą jej zostawiać ludziom, a kilka dni przed świętem mają tradycję odnalezienia wszystkich swoich osobistych przedmiotów i odsunięcia ich od oczu zwykłych ludzi.

wtorek, 30.10.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Natura jest nad nami, jej majestat jest zawsze większy od nas, większy niż wszystko, co widzisz i czujesz. Jeśli nie uszanujemy jej zasad, będzie dla nas okrutna. Frank, Nicole i Pamela opuścili swoje miasto i udali się w góry.

Ale ponieważ natura jest bardzo często nieprzewidywalna i może zrujnować nasze weekendy i plany. Możesz sobie wyobrazić, co tak naprawdę stało się z tymi miłośnikami przyrody. Wszystko poszło idealnie, byli całkowicie przygotowani na weekend, wzięli odpowiedni sprzęt, wykonali wszystkie przygotowania, zabrali wystarczająco dużo jedzenia i odeszli. Niestety, nie obyło się bez niespodzianki. Temperatura spadła bardzo nisko i pojawiła się lodowata burza.

Frank, Nicole i Pamela to dzielni młodzi ludzie, którzy teraz walczą o swoje życie i muszą przetrwać w ekstremalnych warunkach, które zagrażają życiu. Muszą znaleźć potrzebne przedmioty do tego, a Twoim zadaniem jest im w tym pomóc. Powodzenia.

poniedziałek, 08.10.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Miłość i oddanie wśród jednej rodziny jest bezcenne! Członek rodziny zrobiłby wszystko, by pomóc drugiemu, uczynić czyjeś życie lepszym i szczęśliwszym.

Kiedy jesteśmy smutni i samotni, rodzina może być naszym lekarstwem, naszym komfortem. Kiedy mamy kłopoty, prosimy o wsparcie swoją rodzinę. W dobrych i złych chwilach są dla nas. Jest to historia w dzisiejszej grze. Przedstawiamy cię odważnej dziewczynie, która poświęci swoje życie, aby zabezpieczyć swoich rodziców.

Bennu, córka Phoenixa, wchodzi w zakazaną część piramidy, chcąc znaleźć tajny manuskrypt, w którym opisuje się sposób przygotowania eliksiru długowieczności. Faraon nakazał wykonanie eliksiru życia wiecznego, jeśli takiego eliksiru nie będzie, Phoenix zostanie publicznie zabity. Ponieważ jej ojciec jest dla nie j wszystkim, ona zrobi wiele, by uratować swego ojca. Bennu wkracza w najbardziej tajne obszary piramidy, kładąc wszystko na jednej szali.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż dziewczynie odnaleźć manuskrypt oraz nie wpaść w kłopoty. Miłej zabawy!

niedziela, 07.10.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Napełnił szklankę wodą rysując odpowiedni linie.

sobota, 29.09.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jak wielu królów i przywódców w historii zostało zabitych i padło ofiarą złych ludzi, którzy chcieli, aby upadli? Nikt nie kocha ludzi sukcesu, nikt nie chce Twojego sukcesu i wszyscy są szczęśliwi, gdy widzą, jak upadasz.

W dzisiejszej grze staramy się dbać o bezpieczeństwo dobrego króla. W ciągu lat rozwija swój kraj, a ludzie go kochają. Margaret i Brian są najbliższymi ludźmi Edwarda.

Brian i Margaret dowiadują się, że jest spisek przeciwko Edwardowi. Ich zadaniem jest odwiedzanie miejsc, w których przygotowuje się intryga, oraz znalezienie planów i dowodów na to, aby uczestnicy planowanych zamieszek zostali ukarani.

Tak więc nadszedł czas, aby dobro zwyciężyło na ziemi. Dobroć i sprawiedliwość muszą zwyciężyć zło. Jesteś tutaj, aby nam pomóc, ponieważ bez przyjaciół jesteśmy niczym. Udowodnisz to jeszcze raz!

piątek, 21.09.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W ramach egzaminu wstępnego do szkoły magii każdy uczeń otrzymuje jedną magiczną istotę, do której musi przynieść swoje magiczne moce.

Twoim zadaniem jest pomóc kogutowi w podróży i wysłać go na jak najdalszą odległość.

Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

środa, 19.09.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Krasnoludy to zazwyczaj ciekawe małe stworzenia, o których dzieci lubią słuchać i czytać. Są pracowici, pełni życia i pozytywni. W dzisiejszej grze przedstawiamy małego krasnoluda Alfodora. Jest on bardzo zainteresowany tajemnicą alchemii. Ludzie ze wszystkich epok uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Szukać eliksiru na życie wieczne, szukać odpowiedzi tam, gdzie jest to możliwe.

Alchemia jest w rzeczywistości bardzo starą filozofią i uważa się, że za pomocą niej można zmienić jedną substancję w inną. Uważa się również, że alchemia jest faktycznie połączona z magią i astrologią. Ostateczną rzeczą jest osiągnięcie pozycji wytwarzania złota z dowolnego metalu.

Alfodor jest krasnoludem, który ma jeden cel i jest nim znaleźć drogę do wieży alchemika. Ten szalony krasnolud ma nadzieję, że słynny alchemik pomoże mu nauczyć się rzemiosła. Sam Alfodor chce zostać alchemikiem i jest gotowy na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwo za plecami. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.

niedziela, 16.09.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podróżuj z Johnem i Mary przez Rosję...
Każde miasto to nowa ciekawa karciana układanka.
Klikaj na pary jednakowych kart w celu usunięcia ich z planszy.

sobota, 01.09.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Jackowi stać się biznesmenem w tych trudnych czasach. Ulepszaj swój samochód, kupuj nową broń, wynajmuj exterminatorow, by wybić wszystkie zombie.
Gracze online (2):
Polecamy: