reklama
| Login: | rafal12pro |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 13.07.2010r. |
| Ost. logowanie: | 17.07.2010, 10:17 |
| Punkty: | 15 |
| Wiek | 28 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | xd pl co tam ludzie |
| Treść komentarza: | Co ? jest tu ktos wgl ? |
| Treść komentarza: | siemanko ziomki co tam xD |