reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 19.09.2019, 21:56
Punkty: 29 171
Wiek 24
Status offline
Opis

środa, 18.09.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Candy Match to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.

niedziela, 08.09.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pool Party to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tetris to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Twoim zadaniem jest umieszczać dostępne elementy na plansz tak, by tworzyć pełne, poziome linie w celu wyeliminowania ich z planszy.

czwartek, 15.08.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i umieszczaj na siatce (planszy) dostępne elementy tak, aby utworzyć lub zniszczyć pełne linie na ekranie, zarówno pionowe, jak i poziome. Zdobądź świetne wzmocnienie, niszcząc jednocześnie 2 lub więcej linii!

wtorek, 06.08.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czerwona piłka o imieniu Murphy zostaje wysłana na boisko, aby zebrać wszystkie kolorowe elementy na pięciu ekscytujących poziomach.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gdy Mario i Peach odwiedzają Yoshi w krainie dinozaurów, Bowser znalazł nowe źródło energii, znane jako Magiczne Kryształy, które mają moc uczynienia swojego właściciela silniejszym niż kiedykolwiek. Z tą mocą w ręku Bowser porywa Księżniczkę Peach i wszystkich przyjaciół Yoshi'ego, więc zespół Mario i Yoshi decydują się na przygodę, aby ich uratować!

niedziela, 21.07.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełne przeszkód i pułapek, by dotrzeć do drzwi wyjściowych każdego z poziomów. Unikaj niebezpiecznych potworów, załączaj lub wyłączaj różne przyrządy.

Twoim celem jest aktywacja portalu na końcu każdego poziomu, aby aktywować portal, musisz zebrać pewną liczbę gwiazd, które są rozproszone na poziomie. Możesz zobaczyć liczbę gwiazd, które musisz zebrać w prawym górnym rogu ekranu. Niektóre gwiazdy będą łatwe do zebrania. Inne będą odpoczywać na wyższych platformach lub za zamkniętymi drzwiami, które będą wymagały rozwiązania niektórych zagadek, aby tam dotrzeć.

Na każdym poziomie możesz również znaleźć ukrytą skrzynię ze skarbami. Drogi do tych ukrytych skrzyń są ukryte, dopóki nie zbliżysz się do nich, więc lepiej zbadaj każdy zakątek poziomu.

Na każdym poziomie są także wrogowie, których możesz uniknąć lub pokonać. Powinieneś trzymać się z daleka od rogatych wrogów, ponieważ po kontakcie z nimi uszkodzą czerwoną piłkę, ale bezrogie potwory można zabić skacząc na nie.

Miej też oko na limit czasu, ponieważ musisz ukończyć każdy poziom, zanim skończy się twój czas. Zaplanuj swoje działania ostrożnie i spróbuj ukończyć każdy poziom 3 gwiazdkami!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Red Ball Series
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witamy w tej bardzo ekskluzywnej i dopracowanej grze logicznej!
Zostaniesz wciągnięty przez tę grę treningową dla szarych komórek i umiejętności mózgu, ponieważ będziesz starał się ulepszać w każdej nowej rundzie. Tymczasem spróbuj się zrelaksować słuchając delikatnej muzyki i podziwiając lśniące kolory.

piątek, 19.07.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w szalonych wyścigach monster trucków i pokaż na co cię stać.
Gracze online (5):
Polecamy: